با بیدار شدن نهنگ ها، اتریوم (ETH) در معاملات بزرگ افزایش می یابد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم (ETH) شاهد افزایش قابل توجهی در تراکنش های بزرگ بود که نشان دهنده فعالیت مجدد در میان نهنگ های رمزنگاری بود. با توجه به این داده ها از IntoTheBlockتعداد تراکنش‌های اتریوم بیش از 100000 دلار دیروز به سرعت افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از اواخر مارس رسید. این افزایش نشان می دهد که سرمایه گذاران بزرگ که اغلب به آنها “نهنگ” گفته می شود، به طور فزاینده ای در بازار فعال می شوند.

سوال کلیدی که از این داده ها ناشی می شود این است که آیا این نهنگ ها خرید می کنند یا می فروشند. تجزیه و تحلیل IntoTheBlock نشان می دهد که این فعالیت به جای انحلال، انباشت را نشان می دهد. آدرس‌هایی که بیش از 0.1 درصد از کل عرضه اتریوم را در اختیار داشتند، بالاترین انباشت روزانه را در بیش از یک ماه نشان دادند. این روند نشان می دهد که سرمایه گذاران بزرگ در حال افزایش موقعیت خود هستند و احتمالاً افزایش بیشتر قیمت ها را پیش بینی می کنند.

عملکرد قیمت اتریوم

فعالیت مجدد افزایش در میان نهنگ ها در بحبوحه افزایش شدید قیمت ETH رخ می دهد. طبق آخرین داده ها، اتریوم با قیمت 3732 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش اندک 0.96 درصدی در 24 ساعت گذشته است. به طور چشمگیرتر، ETH 28.79٪ در هفت روز گذشته افزایش یافته است، که نشان دهنده حرکت قوی بازار است.

زیاد شاخص های فنی همچنین سیگنال های صعودی را برای اتریوم ارائه می دهد. شاخص قدرت نسبی (RSI) برای ETH در حال حاضر 69.29 است. RSI بالاتر از 70 به طور کلی نشان می دهد که یک دارایی بیش از حد خرید شده است، اما مقادیر درست زیر این آستانه نشان دهنده علاقه خرید قوی قبل از رسیدن به شرایط اضافه خرید است.

علاوه بر این، سطح واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) در 104.47 است. MACD یک شاخص حرکتی پیرو روند است که رابطه بین دو میانگین متحرک قیمت اوراق بهادار را نشان می دهد. MACD مثبت نشان می دهد که قیمت در یک روند صعودی قرار دارد و بیشتر از چشم انداز صعودی اتریوم حمایت می کند.

ترکیبی از انباشت نهنگ و شاخص‌های فنی صعودی تصویر مثبتی از چشم‌انداز کوتاه‌مدت اتریوم ترسیم می‌کند. افزایش در معاملات بزرگ این الهام بخش اعتماد سرمایه گذاران بزرگ است که اغلب بینش قابل توجهی در مورد روندها و اصول بازار دارند. انباشت آنها می تواند علاقه و سرمایه گذاری بیشتر سرمایه گذاران خرده کوچکتر را تشویق کند و یک حلقه بازخورد مثبت ایجاد کند که از قیمت های بالاتر حمایت می کند.
نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید