اتریوم (ETH) با افزایش بیش از 3200 دلار رشد شبکه گسترده ای را نشان می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با افزایش قیمت اتریوم به بالای 3200 دلار در این آخر هفته، این شبکه افزایش قابل توجهی در فعالیت داشت و بالاترین رشد یک روزه خود را در نزدیک به 19 ماه گذشته ثبت کرد. 196000 آدرس جدید اتریوم در 4 می 2024 ایجاد شد که بیشترین افزایش روزانه را از 8 اکتبر 2022 نشان می دهد. این افزایش رشد شبکه نشان دهنده یک سیگنال صعودی قوی و قوی است. افزایش علاقه در اتریوم.

با وجود کاهش قیمت در حال حاضر به زیر سطح 3200 دلار، قدرت شبکه اتریوم همچنان وجود دارد. ایجاد چنین تعداد زیادی از آدرس‌های جدید نشان‌دهنده هجوم شرکت‌کنندگان جدید یا علاقه مجدد از سوی آدرس‌های موجود است که می‌تواند پایه محکمی برای رشد قیمت در آینده ایجاد کند.

ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

از دیدگاه تحلیل تکنیکال، اتریوم با سطح قابل توجهی روبرو است. این ارز دیجیتال در آستانه سقوط به زیر میانگین متحرک نمایی 200 روزه قرار دارد. شکست به زیر این سطح می تواند نشان دهنده چشم انداز نزولی بالقوه در کوتاه مدت باشد.

با این حال، کاهش حجم معاملاتی که با این کاهش قیمت همراه است، ممکن است نشان دهنده یک معکوس بالقوه باشد. به طور معمول، کاهش حجم در طول یک روند نزولی می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که فشار فروش خسته‌کننده است و در صورت همسویی مطلوب سایر شرایط، زمینه را برای بازگشت احتمالی صعودی فراهم می‌کند.

ترکیبی از رشد قوی شبکه و شاخص‌های TA سناریوی متفاوتی را برای اتریوم ارائه می‌کند. اگرچه قیمت در حال حاضر تحت فشار نزولی قرار دارد، ویژگی‌های افزایش و حجم در آدرس‌های جدید نشان می‌دهد که ممکن است پتانسیل صعودی پنهانی در انتظار آشکار شدن باشد.

هر حرکت پایدار بالاتر از میانگین متحرک نمایی 200 روزه یا نشانه هایی از افزایش حجم می تواند عقب نشینی از سطوح فعلی را تایید کند.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید