اتریوم (ETH) 3000 دلار تضمین می کند، افت چشمگیر کاردانو (ADA) ناچیز است، آیا Shiba Inu (SHIB) پس از 30 درصد افت بهبود می یابد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • شیبا اینو شلیک کرد
  • بازگشت اتریوم

Cardano کاهش قابل توجهی را تا منطقه 0.4 دلار تجربه کرد و قیمت را تا بیش از 20٪ کاهش داد. علیرغم کاهش، این افزایش به افزایش بالقوه از طریق میانگین متحرک نمایی 200 اشاره دارد که با نوسانات محدود و حجم معاملات بی تفاوت، روند نزولی را به چالش می کشد.

قیمت Cardano اخیراً نوسان داشته است، به طوری که به سطح حمایت 0.4 دلار سقوط کرده است و سپس دوباره رشد کرده است. در زمان نگارش این مقاله، ADA شاهد افزایش ارزش خود به بالای 0.48 دلار بوده و موج جدیدی از ورود به بازار را ایجاد کرده است.

ADAUSDT
نمودار ADA/USDT از TradingView

قابل ذکر است که این کاهش تاثیری بر روند بلندمدت سکه که به دلیل عدم حجم قابل توجه نزولی باقی مانده بود، نداشته است. این یک سرنخ است که بازار همچنان به دنبال جهت گیری ثابت است. با این حال، صعود به بالای میانگین متحرک نمایی 200، سکه را بار دیگر به منطقه صعودی سوق خواهد داد.

اگر ADA شکست بخورد، سطح 0.4 دلار یک سنگر حمایتی مهم باقی خواهد ماند و انعطاف پذیری آن برای جلوگیری از کاهش بیشتر حیاتی خواهد بود. با این حال، اگر بهبودی در سطح بازار ادامه پیدا کند، به احتمال زیاد این رالی برای مدت طولانی ادامه خواهد داشت.

شیبا اینو شلیک کرد

شیبا اینو شاهد کاهش شدید 30 درصدی بود. اما به هر حال، تنها سوالی که در ذهن اکثر مالکان وجود دارد این است: “آیا شیبا اینو واقعاً بهبود می یابد؟”

افت این توکن به 0.00002165 دلار با ترکیبی از نگرانی و انتظار مواجه شد. بازگشت مجدد از این سطح می تواند نشان دهنده یک پایه حمایتی قوی باشد و به طور بالقوه SHIB را به یک روند صعودی بازگرداند.

در مورد نمودار، باندهای بولینگر مقدم بر کاهش هستند زیرا باریک شدن آنها سیگنال قوی از افزایش قریب الوقوع قیمت بود. اکنون با سقوط SHIB به زیر میانگین متحرک بحرانی 50 روزه، تنها چیزی که باقی می ماند این است که منتظر بازدهی بالاتر از این سطح ذکر شده در بالا باشیم.

SHIBUSDT
نمودار Shiba Inu/USDT از TradingView

فعالیت معاملاتی بسیار آرام است، که نشان می دهد مردم در حال حاضر اعتماد زیادی به SHIB ندارند. RSI نشان می دهد که فشار فروش بر خرید در بازار غالب است و ارزش توکن را پایین می آورد.

SHIB با اولین آزمایش اصلی خود با قیمت 0.00002880 دلار روبرو خواهد شد. اگر بتواند فراتر از این حرکت کند، می توانیم شاهد افزایش قیمت تا 0.00003 دلار باشیم.

با توجه به عدم توسعه اساسی در اطراف شیبا اینو، واقعا سخت است که بگوییم آینده SHIB چیست. با این حال، همیشه این احتمال وجود دارد که قیمت ها بیشتر معکوس شوند و قدرت خرید در بازار به طور کلی بازگردد. این امر ارزش توکن هایی مانند Shiba Inu را حتی بالاتر می برد – به خصوص اگر اشتهای سرمایه گذاران برای بازده ریسک باشد.

بازگشت اتریوم

اتریوم یک بازگشت قوی و مناسب انجام داد و به راحتی از آستانه 3000 دلار برگشت. پیوت نشان می دهد که اتریوم می تواند با وجود این عقب نشینی جزئی به مسیر صعودی خود ادامه دهد.

پس از کاهش حرکت بازار، عملکرد قیمت مثبت بوده و سطح 3000 دلار را با قاطعیت پس گرفته است. این سطح اکنون پایه حمایتی را تشکیل می دهد که محدوده قیمت فعلی را تقویت می کند.

به طور خاص، حمایت کلیدی در حدود 2700 دلار برجسته شده است، سطحی که در آن دارایی قبلاً از فشار خرید قابل توجهی پیشی گرفته است. مقاومت را می توان در نزدیکی منطقه 3600 دلاری یافت.

با شروع افزایش قیمت، حجم نیز افزایش یافت و علاقه زیادی در بازار وجود داشت. این افزایش تجارت در کنار افزایش قابل توجه قیمت به تقویت روند صعودی کمک کرد.

تلاقی شاخص‌های فنی با احساسات بازار، یک سناریوی صعودی را منعکس می‌کند که در آن اوج قبلی حدود 3950 دلار غیرواقعی نیست.

با این حال، نوسانات اخیر در بازار ممکن است مورد توجه قرار نگیرد، و مهم است که از حرکات مخاطره آمیز که می تواند تاثیر زیادی بر سبد سهام شما داشته باشد، اجتناب کنید.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید