تلاش اتریوم (ETH) برای جلوگیری از انحلال در طوفان قیمت عمده


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

حمام خون گسترده تر در بازار کریپتو باعث ایجاد یک مسابقه غیرمنتظره برای بقا در بین سرمایه گذاران نهنگ اتریوم (ETH) شده است. بر اساس دیدگاه‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری Lookonchain، در بحبوحه کاهش شدید قیمت، بسیاری از سرمایه‌گذاران با انحلال مواجه خواهند شد زیرا قیمت ETH به پایین‌ترین سطح ۲۴ ساعته ۲۸۳۹.۸۲ دلار کاهش یافته است.

جنبش علیه انحلال احتمالی

در دنیای تجارت، پویایی بازار همیشه به طور قابل توجهی متفاوت است. یک روند رایج این است که معامله گران پول قرض می کنند، اغلب با اهرم، و نوسانات قیمت اغلب این سرمایه گذاران را به ضرر یا سود سوق می دهد.

مرتبط با

در راستای این شرایط چالش برانگیز بازار، لوکون چین گفت که سه نهنگ در اوایل امروز 28558 ETH به ارزش تقریبی 82.2 میلیون دلار در بایننس سپرده گذاری کردند. این مبلغ هنگفت برای بازپرداخت بدهی هایشان استفاده شد.

سرمایه گذاران اغلب بدشانس هستند زیرا افت بازار می تواند به طور غیرمنتظره ای اتفاق بیفتد و به سرمایه گذاران زمان کمی می دهد تا برای بازیابی سرمایه خود واکنش نشان دهند. این روند هفته ها پیش زمانی که مایکل اگوروف، بنیانگذار Curve Finance، یکی از بدترین انحلال ها را در بازار در سال جاری تجربه کرد، مشاهده شد.

در پست دیگری از Lookonchain در با این حال، به نظر می رسد که این نهنگ شروع به بازپرداخت بدهی خود کرده است.

نمای قیمت اتریوم

اکوسیستم اتریوم در معرض فروش بسیار شدیدی است که با کاهش توکن های برتر مبتنی بر اتریوم مشخص شده است. در زمان نگارش این مقاله، قیمت اتریوم در حال تغییر به 2864.08 دلار است که در 24 ساعت گذشته 9.09 درصد کاهش داشته است.

مرتبط با

در حالی که مگا کوین اکوسیستم در روند نزولی قرار دارد، آلت کوین های اصلی مانند Shiba Inu (SHIB) و Chainlink (LINK) به ترتیب با 13.32 درصد و 13.04 درصد کاهش به 0.00001325 دلار و 11.39 دلار رسیده اند.

اگرچه به نظر می رسد اکوسیستم در لبه بالایی قرار دارد، کارشناسان خوشبین هستند که ارز دیجیتال احتمالاً در حوالی کاهش قیمت معامله می شود و به زودی بهبودی پایدار حاصل خواهد شد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید