اتریوم (ETH) در صورت سقوط این سطح با خطر افزایش تا 2000 دلار مواجه می شود: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارزهای رمزپایه اصلی هفته را با کاهش قیمت آغاز کردند زیرا سرمایه گذاران همچنان نگران کاهش قیمت بیت کوین بودند و بنابراین قرار گرفتن آنها در بازار گسترده تر به انتظار کاهش قیمت کاهش یافت.

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، با 2.66 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 2408 دلار رسید که نشان دهنده روند کلی بازار است.

اتریوم از زمان رسیدن به اوج 2717 دلار در 12 ژانویه به طور پیوسته سقوط کرده است و در یک منطقه تقاضای کلیدی قرار گرفته است که همچنان برای حرکت کوتاه مدت قیمت تعیین کننده است.

با توجه به این علییک تحلیلگر ارزهای دیجیتال گفت: ETH در حال حاضر در یک منطقه تقاضای کلیدی از 2388 دلار تا 2460 دلار است. اگر این حمایت قوی باقی بماند، به نظر می رسد مسیر روشنی وجود دارد که پتانسیل صعودی را با حداقل مقاومت ارائه می دهد.

با این حال، اگر ETH نتواند بالاتر از این سطح حمایت مهم باقی بماند، ممکن است یک سناریوی نزولی رخ دهد. علی بیان می‌کند که اگر ETH نتواند این سطح را حفظ کند، ممکن است به منطقه پشتیبانی مهم بعدی در حدود 2000 دلار عقب‌نشینی شود.

سفر به حدود 2000 دلار نشان دهنده کاهش 17 درصدی از قیمت فعلی 2408 دلار است. پشتیبانی اصلی بعدی زیر 2000 دلار میانگین متحرک روزانه (SMA) 200 است که در حال حاضر در 1923 دلار قرار دارد.

نقض این سطح احتمالاً می تواند درها را برای ضررهای بیشتر به سمت سطوح 1800 و 1700 دلار باز کند. در همین حال، سطح SMA 50 روزانه در 2338 دلار ممکن است در کوتاه مدت تلاش کند زیان را کاهش دهد.

از سوی دیگر، اگر اتریوم از نزول فعلی خود معکوس شود و از مناطق پشتیبانی 2388 دلار و 2460 دلار جهش کند، می تواند به روند صعودی خود ادامه دهد و دوباره سطح 2614 دلار را هدف قرار دهد.

شکست موفقیت آمیز بالاتر از این سطح می تواند راه را برای صعود به سطوح 2717 دلار و 2900 دلار هموار کند، جایی که سکه در مرحله بعدی با موانعی روبرو خواهد شد. هدف نهایی گاوها بازیابی سطح روانی 3000 دلاری است که آخرین بار در آوریل 2022 به آن رسیده بود.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید