آیا اتریوم (ETH) در حال افزایش است؟ تحلیلگر بالاترین رکورد جدید را پیش بینی کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • عوامل افزایش اتریوم
  • تحلیل تکنیکال از چشم انداز صعودی پشتیبانی می کند

اتریوم (ETH) در حال نشان دادن نشانه های قوی از یک صعود قریب الوقوع است که به طور بالقوه به بالاترین حد خود می رسد. این دیدگاه خوش بینانه برجسته شده توسط Jelle، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال اخیراً در توییتی اعلام کرد که ETH از گوه در حال سقوط خارج شده و مناطق کلیدی خود را به پشتیبانی تبدیل کرده است. او اشاره کرد که اتریوم در حال حاضر 4000 دلار پیش از رسیدن به بالاترین رکورد جدید در حال حاضر است.

طبق آخرین داده ها، اتریوم 3904 دلار قیمت دارد که نشان دهنده افزایش 2.66 درصدی در 24 ساعت گذشته است. جالب‌تر اینکه، ارز دیجیتال در 30 روز گذشته 25.69 درصد افزایش یافته است. این عملکرد قوی با افزایش قابل توجه حجم معاملات همراه بود که با افزایش 73.17 درصدی در روز گذشته به 18,148,744,905 دلار رسید.

عوامل افزایش اتریوم

عوامل متعددی در افزایش اخیر قیمت اتریوم و پیش بینی های خوش بینانه برای آینده آن نقش دارند. مهمترین آنها تحولات نظارتی اخیر در ایالات متحده است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در روز پنجشنبه برنامه های تایید شده برای فهرست هشت صندوق قابل معامله در بورس اتریوم (ETF). اگرچه قبل از معامله این ETF ها به تاییدیه های بیشتری نیاز است، اما این حرکت به عنوان یک گام مثبت در جهت پذیرش گسترده تر ETH در بازارهای مالی تلقی می شود.

انتظار می رود تایید ETF های اتریوم نقطه ای سرمایه گذاری های نهادی قابل توجهی را جذب کند. خیابان جدید هم برای سرمایه گذاران خرده فروشی و هم برای سرمایه گذاران نهادی تا در معرض اتریوم قرار بگیرند. این تحول احتمالاً با افزایش تقاضا و نقدینگی در بازار، از حرکت صعودی قیمت حمایت می‌کند.

تحلیل تکنیکال از چشم انداز صعودی پشتیبانی می کند

علاوه بر این، تجزیه و تحلیل Jelle به یک پایه فنی قوی برای افزایش فعلی اتریوم اشاره می کند. شکست الگوی گوه نزولی یک سیگنال صعودی است که نشان دهنده معکوس شدن روند نزولی قبلی است. توانایی تبدیل مناطق کلیدی مقاومت به حمایت، وضعیت جاری را بیشتر تقویت می کند حرکت کردن.

در تحلیل تکنیکال، نزول گوه یک الگوی معکوس صعودی است که زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت در یک روند نزولی نزدیک‌تر، به اوج‌ها و پایین‌ترها می‌رسد. شکستن این شکل گیری نشان می دهد که فشار فروش کاهش یافته و خریداران کنترل را در دست گرفته اند. به‌علاوه، تبدیل سطوح مقاومت به حمایت، نشان‌دهنده علاقه خرید قوی در سطوح قیمتی بالاتر است که پایه محکمی برای سودهای بیشتر فراهم می‌کند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید