پیش‌بینی قیمت اتریوم (ETH) در 26 مه


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گزارش CoinStats، آخرین روز هفته بیشتر نزولی است تا صعودی.

نمودار ETH CoinStats

ETH/USD

قیمت اتریوم (ETH) در روز گذشته تقریباً 2 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ ETH روند صعودی را نشان می دهد زیرا سطح مقاومت محلی را در 3816 دلار شکست. اگر خریداران بتوانند ابتکار عمل را حفظ کنند، حرکت صعودی به زودی به سمت منطقه 3850-3900 دلار ادامه خواهد یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه مراقب نزدیکترین سطح در 3841 دلار باشید. اگر میله بالاتر از این بسته شود و فیتیله طولانی وجود نداشته باشد، انرژی انباشته شده می تواند برای افزایش مداوم تا 3950 دلار کافی باشد.

تصویر: نمای معاملاتی

قیمت اتریوم (ETH) تقریباً به مقاومت 3993 دلار رسید. با این حال، خریداران ممکن است به زمان بیشتری برای جمع آوری انرژی برای افزایش بیشتر نیاز داشته باشند. در این مورد، معاملات جانبی در محدوده 3700 تا 3900 دلار سناریوی محتمل‌تر است.

اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمت 3820 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید