پیش‌بینی قیمت اتریوم (ETH) در 24 مه


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، بازار عمدتاً به صورت جانبی معامله می شود زیرا نرخ برخی از ارزهای دیجیتال افزایش می یابد در حالی که برخی دیگر کاهش می یابد.

نمودار ETH CoinStats

ETH/USD

قیمت اتریوم (ETH) در روز گذشته تقریباً 2 درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ ETH پس از شکست اشتباه سطح حمایت محلی در 3651 دلار در حال افزایش است. اگر خریداران بتوانند ابتکار عمل را حفظ کنند، رشد ممکن است تا فردا به 3800 دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

وضعیت کمتر واضحی را می توان در بازه زمانی روزانه مشاهده کرد. قیمت اصلی آلت‌کوین در نوار دیروز معامله می‌شود، به این معنی که در حال حاضر نه گاوها و نه خرس‌ها تسلط دارند.

مرتبط با

در این صورت، سناریوی محتمل‌تر این است که معاملات افقی در محدوده 3600 تا 3800 دلار تا پایان هفته ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

تمرکز بر روی کندل بسته شدن از نظر مقاومت 3993 دلار در نمودار هفتگی ضروری است. اگر در این نزدیکی و بدون فتیله طولانی اتفاق بیفتد، انرژی می‌تواند برای شکست و به دنبال آن حرکت به سمت منطقه حیاتی 4000 دلاری کافی باشد.

اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمت 3721 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید