پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) در 16 مه


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinMarketCap، کاهش بیشتر در بازار ممکن است به تعویق بیفتد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

ETH/USD

قیمت اتریوم (ETH) از دیروز 0.83 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

با وجود رشد امروز، نرخ ETH در نمودار ساعتی روند نزولی را نشان می دهد. اگر نوار روزانه به زیر سطح حمایت محلی در 2973 دلار بسته شود، خرس‌ها می‌توانند ابتکار عمل را دوباره به دست آورند که منجر به کاهش به منطقه 2900 دلاری می‌شود.

تصویر: نمای معاملاتی

گاوها نتوانستند به صعود خود پس از بسته شدن صعودی دیروز ادامه دهند. در صورت عدم تغییر وضعیت تا پایان روز، احتمال تست شدن پشتیبانی 2852 دلاری تا پایان هفته وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، هیچ یک از طرفین غالب نیستند زیرا قیمت از سطوح اصلی فاصله دارد.

با این حال، اگر خریداران منطقه 2900 دلاری را از دست بدهند، انرژی انباشته شده می تواند برای یک شکست کافی باشد و به دنبال آن حرکت به سمت محدوده 2600-2700 دلار باشد.

اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمت 2957 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید