پیش‌بینی قیمت اتریوم (ETH) در 28 مارس


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته CoinMarketCap، خرس‌ها نتوانستند این تلاش را دنبال کنند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

ETH/USD

نرخ اتریوم (ETH) در 24 ساعت گذشته 1.42 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت اصلی آلتکوین روند صعودی را نشان می‌دهد و تلاش می‌کند مقاومت محلی 3591 دلار را بشکند. اگر نوار روزانه بالاتر از این سطح بسته شود، رشد می تواند به سمت منطقه 3650 دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر، تمرکز باید روی بسته شدن شمع در 3677 دلار باشد. اگر این افزایش ادامه پیدا کند، احتمال زیادی وجود دارد که به زودی شاهد شکست و سپس صعود به 3800 دلار باشیم.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه میان‌مدت، برای پیش‌بینی دور زود است زیرا تنها چند روز تا بسته شدن فاصله باقی مانده است. بنابراین، نرخ‌ها از سطوح کلیدی فاصله زیادی دارند، که به این معنی است که هیچ یک از طرفین آماده یک حرکت شدید نیستند.

در نتیجه تداوم تجمیع در محدوده 3400 تا 3800 دلار سناریوی محتمل‌تر در روزهای آینده است.

اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمت 3595 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید