پیش‌بینی قیمت اتریوم (ETH) در 5 جولای


تصویر جلد گرفته شده از U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، بیشتر ارزهای دیجیتال تا بازگشت به بازار فاصله زیادی دارند.

نمودار ETH CoinStatistics

ETH/USD

قیمت اتریوم (ETH) تا دیروز 5.29 درصد کاهش یافت.

تصویر توسط TradeView

در نمودار ساعتی، نرخ ETH در وسط کانال محلی بین حمایت 2809 دلار و مقاومت 3108 دلار قرار دارد. از آنجایی که بیشتر ATR عبور کرده است، بعید است که تا پایان روز انتظار حرکات شدید را داشته باشیم.

تصویر توسط TradeView

در بازه زمانی روزانه، قیمت آلتکوین اصلی به طور کاذب سطح حمایت 2814 دلاری را شکست. در این زمان باید به بسته شدن نوار توجه شود.

مرتبط با

اگر یک شکست نزدیک به سطح 3000 دلار رخ دهد، گاوها می توانند ابتکار عمل را در دست بگیرند که می تواند منجر به افزایش سطح 3100 دلار شود.

تصویر توسط TradeView

از دیدگاه میان مدت، سرمایه گذاران باید بر روی شمع هفتگی تمرکز کنند. اگر در نزدیکی نوار پایین رخ دهد، امکان مشاهده شکست حمایت و پس از شکست به منطقه 2600 دلار وجود دارد.

اتریوم در زمان انتشار با قیمت 2984 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید