5 آوریل پیش بینی قیمت اتریوم (ETH).


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinMarketCap، فشار نزولی در بازار ارزهای دیجیتال همچنان معتبر است.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

ETH/USD

نرخ اتریوم (ETH) در روز گذشته 2.53 درصد کاهش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

قیمت ETH ممکن است سطح پشتیبانی محلی را در 3237 دلار در نمودار ساعتی پیدا کرده باشد. اگر نوار روزانه بیش از حد از این علامت بسته شود، افزایش می تواند منجر به آزمایش منطقه 3320 دلاری فردا شود.

تصویر: نمای معاملاتی

در یک بازه زمانی بزرگتر، قیمت آلتکوین اصلی بار دیگر به بالای سطح 3214 دلار صعود کرد. اگر خریداران بتوانند ابتکار به دست آمده را حفظ کنند، این احتمال وجود دارد که تا پایان هفته شاهد یک رالی محلی به سمت منطقه 3350-3400 دلاری باشیم.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر کمتر مثبتی را می توان در نمودار هفتگی مشاهده کرد. این نوار نزدیک به پایین معامله می شود که در سناریوی میان مدت یک سیگنال نزولی است. در این مورد، خیلی زود است که به بهبودی سریع فکر کنیم.

در نتیجه، همچنان این احتمال وجود دارد که به زودی شاهد آزمایش منطقه حیاتی 3000 دلاری باشیم.

اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمت 3283 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید