سقوط قیمت اتریوم (ETH): نهنگ ها با سقوط پشتیبانی 3000 دلاری غواصی می کنند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، کاهش سریع قیمت را تجربه می‌کرد، یک پیشرفت شگفت‌انگیز ظاهر شد: نهنگ‌های اتریوم شروع به جمع‌آوری مقادیر زیادی ETH کردند و در مواجهه با عدم قطعیت، یک بازی استراتژیک انجام دادند.

اصطلاح “نهنگ” برای توصیف افراد یا نهادهایی استفاده می شود که مقادیر قابل توجهی از ارزهای دیجیتال را در اختیار دارند و اقدامات اخیر آنها پس از رکود گسترده تر بازار توجه و گمانه زنی را در جامعه رمزنگاری برانگیخته است.

از آنجایی که قیمت اتریوم در 13 آوریل به شدت به 2850 دلار کاهش یافت، داده های زنجیره ای یک انباشت استراتژیک توسط یک نهنگ یا دارنده بزرگ ETH را به تصویر کشید.

با توجه به این نقطه در زنجیرهEthereum Whale “0x435” 70 میلیون USDC برای خرید 23790 ETH هزینه کرد زیرا اتریوم به حدود 2942 دلار سقوط کرد.

بر اساس داده‌های منابع زنجیره‌ای، ولگردی خرید نهنگ‌ها از روزها پیش زمانی آغاز شد که قیمت ETH شروع به کاهش کرد و شامل برداشت از بایننس و صرافی‌های غیرمتمرکز شد.

شرکت تحلیل زنجیره ای زنجیره نگاه این گزارش یکی از تراکنش‌های نهنگ مورد بحث را گزارش می‌کند که شامل برداشت 37018 ETH به ارزش 120.7 میلیون دلار از بایننس است.

نهنگ مورد بحث پس از هر افت شدید در 24 ساعت گذشته 60808 ETH به ارزش 191 میلیون دلار از بایننس و DEX جمع آوری کرد و در پنج روز گذشته 62141 ETH به ارزش 202.6 میلیون دلار از بایننس خارج کرد.

در حال حاضر، نهنگ دارای 85931 ETH به ارزش 278 میلیون دلار و همچنین 136 میلیون دلار استیبل کوین USDT و USDC در Aave است.

اقدامات نهنگ با تمایل دارندگان بزرگ به انباشت اتریوم همزمان بود. نهنگ اسرارآمیز دیگر، کیف پول جدیدی با عنوان “0xE347″، گفته می شود که 7300 ETH از بایننس به ارزش 23.8 میلیون دلار برداشت کرده و آن را به Pendle Finance منتقل کرده است. طبق Spot On Chain، یک توزیع کننده cVault.finance 6 میلیون DAI برای خرید 2018 ETH به قیمت تقریبی 2973 دلار پرداخت کرد.

در زمان نگارش این مقاله، ETH با کاهش 6.05 درصدی در 24 ساعت گذشته به 3060 دلار رسیده است. این قیمت از پایین ترین سطح روزانه خود به 2911 دلار رسید که نشان دهنده سقوط گسترده تر در بازار ارزهای دیجیتال است. اتریوم برای سه روز متوالی کاهش یافت، از بالاترین قیمت 3617 دلار در 13 آوریل به پایین ترین سطح 2850 دلار قبل از یک بازگشت جزئی.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید