اتریوم (ETH) نزدیک به شکست بزرگ، هدف 4000 دلار است


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته Jelle، تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، در آستانه یک صعود قابل توجه است. داخل آخرین توییتژله روند بالقوه صعودی اتریوم را برجسته کرد و اظهار داشت که اتریوم به خروج از گوه در حال سقوط نزدیک است.

این تحلیلگر خاطرنشان کرد که پس از ردیابی میانگین متحرک نمایی 100 روزه (EMA)، ETH تنها به یک فشار جزئی نیاز دارد تا از الگوی ادامه چند ماهه با هدف بالای 4000 دلار خارج شود. یک ابزار تحلیل تکنیکال، الگوی گوه نزولی اغلب به عنوان یک شاخص صعودی در نظر گرفته می شود و نشان می دهد که حرکت قیمت قابل توجهی ممکن است قریب الوقوع باشد.

بازیابی متحرک نمایی ۱۰۰ روزه یک گام مهم برای اتریوم است زیرا اغلب به عنوان یک سطح پشتیبانی عمل می کند و پتانسیل شکست صعودی را تقویت می کند. اگر ETH موفقیت آمیز باشد فوران با تأثیر سقوط گوه، می تواند علامت 4000 دلار را هدف قرار دهد که یک سطح روانی و فنی مهم برای ارز دیجیتال است. این حرکت بالقوه می تواند سرمایه گذاران بیشتری را جذب کند و باعث افزایش بیشتر قیمت و حجم معاملات شود.

سیگنال های صعودی برای ETH در حال آمدن هستند

بر اساس آخرین داده ها، اتریوم با قیمت 3101 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته اندکی 0.28 درصد کاهش داشته است. با وجود این کاهش اندک، قیمت ETH در هفته گذشته روند مثبتی را نشان داد و 4.07 درصد افزایش یافت. این حرکت صعودی در افزایش فعالیت تجاری نیز منعکس شده است. حجم معاملات 24 ساعته با 35.51 درصد افزایش به 11.17 میلیارد دلار رسید.

علاوه بر این، شاخص های فنی همچنین از چشم انداز صعودی قیمت اتریوم پشتیبانی می کند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در 51.93 قرار دارد که نشان دهنده روند صعودی در بازار است. به طور خاص، سطح واگرایی میانگین متحرک (MACD) در -26.25 است که نشان دهنده فرصت خرید برای سرمایه گذاران است.

در نهایت، این تحلیل این را نشان می دهد: اتریوم انتظار می رود یک شکست قابل توجه قیمت، با شاخص های فنی و حجم معاملات از سناریوی صعودی حمایت کند. سرمایه گذاران و معامله گران از نزدیک مراقب حرکت قاطع بالاتر از سطوح فعلی هستند که به طور بالقوه قیمت اتریوم را به سمت هدف 4000 دلار سوق می دهد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید