تحلیلگر می گوید متریک اصلی اتریوم (ETH) یک ارتقاء اساسی را نشان می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم (ETH) در آستانه یک بهبود قابل توجه است اظهار داشت توسط تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال علی مارتینز. آخرین توییت این تحلیلگر باعث ایجاد موج هایی در فضای دارایی دیجیتال شد و یک شاخص فنی کلیدی را برجسته کرد که پتانسیل ETH را برای افزایش قیمت قابل توجه نشان می دهد.

مارتینز که به خاطر مشاهدات دقیق خود در بازار ارزهای دیجیتال شناخته شده است، توضیح داد که با رفتن به X، TD Sequence ETH سیگنال خرید را در نمودار روزانه نشان داد. او خاطرنشان کرد که این سیگنال مهم نشان‌دهنده پتانسیل قیمت اتریوم برای تجربه یک بازیابی از یک تا چهار کندل است.

این مشاهدات در یک لحظه مهم برای اتریوم است، که شاهد دوره‌ای متلاطم بوده که با قیمت‌های نوسان و عدم اطمینان بازار مشخص می‌شود. قیمت فعلی ETH در زمان گزارش می ایستد 2,910 دلار نشان دهنده کاهش 0.01 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

با این حال، نگاه کردن به یک چشم‌انداز وسیع‌تر، روند نزولی بارزتری را نشان می‌دهد که اتریوم در 30 روز گذشته 10.80 درصد از دست داده است. این روند نزولی قیمت ETH سرمایه گذاران و علاقه مندانی را که مشتاقانه منتظر نشانه هایی از تغییر قیمت هستند، ناآرام کرده است.

امید به جامعه

ادعای مارتینز یک سرنخ ارائه می دهد به حامیان اتریوم امیدواریماین نشان می دهد که ارز دیجیتال ممکن است برای احیای مجدد آماده باشد. شاخص TD Sequential، یک ابزار تحلیل تکنیکال که برای شناسایی تغییرات احتمالی روند استفاده می شود، از لحاظ تاریخی ثابت کرده است که یک اندازه گیری قابل اعتماد در فضای رمزنگاری است.

با همسویی اخیر به نفع ETH، انتظار برای تغییر روند صعودی در میان معامله گران و سرمایه گذاران تشدید شده است. علیرغم روند نزولی اخیر پیرامون اتریوم، چشم انداز بازیابی بر انعطاف پذیری دارایی دیجیتال و زیربنای آن تاکید می کند. شبکه بلاک چین.

در مجموع، به نظر می‌رسد سفر بازیابی قیمت اتریوم در حال افزایش است زیرا شاخص‌های فنی کلیدی نشان‌دهنده بهبود بالقوه است. همانطور که جامعه ارزهای دیجیتال برای آنچه در پیش است آماده می شود، انعطاف پذیری و سازگاری اتریوم به عنوان گواهی بر ارتباط پایدار آن در اقتصاد دیجیتال است.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید