کارشناس الکس کروگر، اتریوم (ETH): ناامیدی بزرگ اما نه برای استیکرها و کشاورزان Airdrop


فهرست

  • ناامیدی های اتریوم (ETH)، چرخه رانندگی «کاملاً» ETF بیت کوین
  • کارشناس می گوید این چرخه تمام نشده است

نقش ETF های بیت کوین، ناامیدی اتریوم (ETH)، فروپاشی Solana (SOL)، میم کوین ها و L2 های بیش از حد ارزش گذاری شده به عنوان کلاس های دارایی قابل دوام: الکس کروگر کهنه کار ارزهای دیجیتال، تحولات چند ماه گذشته را خلاصه می کند.

ناامیدی های اتریوم (ETH)، چرخه رانندگی «کاملاً» ETF بیت کوین

در حالی که به نظر می رسد تایید ETF بیت کوین تنها کاتالیزوری باشد که به طور کامل باعث افزایش سرمایه کریپتو شده است، عملکرد اتریوم (ETH) تاکنون ناامید کننده بوده است. کروگر در آخرین Xthread گفت، با این حال، سهامداران ETH و کشاورزان airdrop موفق شده اند از دومین بلاک چین سود ببرند.

او همچنین اعتراف کرد که سولانا (SOL) در ابتدا خود را به عنوان زنجیره انتخابی برای سرمایه گذاران خرد تثبیت کرد و از اتریوم (ETH) برای این بازیگران بازار پیشی گرفت. همچنین نتوانست ترافیک افزایش یافته را تحمل کند و تصادف کرد.

پایگاه L2 کوین بیس (BASE) بعداً جایگزین Solana (SOL) به عنوان یک بلاک چین متمرکز بر خرده فروشی شد.

سکه‌های میم در اوایل سال 2024 بر داستان غالب شدند، اگرچه اغلب به صفر رسیدند. در عین حال، برخی هنوز نسبت به بازار عملکرد بهتری دارند. در نتیجه، آنها خود را دوباره به عنوان یک طبقه دارایی قابل دوام معرفی کرده اند.

علاوه بر این، کروگر خاطرنشان کرد که جریان معامله‌گران خرده‌فروشی در این چرخه بسیار کم بوده است، که می‌تواند تا حدی به «PTSD» پس از سقوط بی‌رحمانه BTC در سال 2022 نسبت داده شود. به گفته این کارشناس، به همین دلیل است که بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال راه اندازی ETF بیت کوین را از دست دادند.

کارشناس می گوید این چرخه تمام نشده است

متأسفانه، بازار مملو از راه‌اندازی سکه‌های «کلاهبرداری» و طمع بنیان‌گذارانی است که آلت‌کوین‌های جدید را به عنوان نوعی «پول سریع» ارائه می‌کنند:

بازار شروع به پر شدن از راه اندازی های متقلبانه memecoin و بنیانگذاران جذب سرمایه در حدود فوریه کرد. این بنیانگذاران به جای ماندگاری، بر کسب درآمد سریع و ایجاد هیجان کوتاه مدت تمرکز می کنند.

در نهایت، کارشناس می گوید که L2 های زیادی وجود دارد، اما اکثریت توسط بازار بیش از حد ارزش گذاری شده اند.

با این حال او به این نتیجه رسید که این چرخه به پایان نرسیده است.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید