اتریوم (ETH) 11.4% افزایش یافت، در اینجا نحوه تغییر بازی توسط نهنگ ها مشاهده می شود


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تجمع مگا اتریوم (ETH) توسط نهنگ ها در اکوسیستم کریپتو ادامه دارد. راستی طبق داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری Lookonchain، نهنگی با آدرس کیف پول «0xAA15» در اوایل امروز در مجموع 5762 ETH از بایننس برداشت کرد که ارزش آن تقریباً 15.06 میلیون دلار است. به طور کلی، این نهنگ از 19 سپتامبر 2023 در مجموع 50733 ETH (99.2 میلیون دلار) با میانگین قیمت 1955 دلار خریداری کرده است.

طبق دیدگاه Lookonchain، نهنگ دیگری به نام «0x9314» نیز امروز 7.29 میلیون دلار آمریکا برای خرید 2800 اتریوم هزینه کرد و حدود دو ساعت پیش به دومین ارز دیجیتال بزرگ پیوست. این نهنگ خاص دارای یک نمونه کار قوی تر است و از اول ژانویه 2023 در مجموع 82780 ETH جمع آوری کرده است که ارزش آن تقریباً 150.3 میلیون دلار با میانگین قیمت 1816 دلار است.

بر اساس داده های IntoTheBlock، سوئیچ جذاب این نهنگ ها به اتریوم، حجم تراکنش های عظیم 8.2 میلیارد دلاری را تکمیل می کند. این تراکنش‌های بزرگ که شامل حداقل 100000 دلار ETH است در 24 ساعت گذشته 65.99 درصد افزایش یافته است.

نهنگ‌های اتریوم به‌ویژه به تغییر بازی کمک می‌کنند، زیرا ارز دیجیتال تلاش می‌کند جایگاه از دست رفته را در قیمت‌ها جبران کند.

قیمت اتریوم متفاوت است

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم با 11.42 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 2645.07 دلار رسیده است. این ارز دیجیتال از پایین ترین سطح ۲۴ ساعته ۲۳۵۳.۹۳ دلار به قیمت فعلی خود رسیده است که بخشی از آن ناشی از هیجانی است که پس از تصویب ETF بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بازار را فرا گرفته است.

این تایید این احساس را تقویت می کند که ممکن است یک ETF نقطه ای اتریوم نیز در راه باشد. این باعث افزایش بیشتر احساسات خرده فروشی شد. اتریوم در حال حاضر به طور خاص نقطه مرجع 2700 دلار را دنبال می کند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید