اتریوم (ETH) به ATH جدید رسید: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در نهایت اتریوم حداقل به نوعی از ATH می رسد. متأسفانه، ما در اینجا یک مشکل داریم: این در مورد قیمت ATH نیست. اما به هر شکلی، با توجه به عملکرد ضعیفی که دومین ارز دیجیتال بزرگ نشان داده است، این چیزی است. اما نگران نباشید، ممکن است قیمت در آینده افزایش یابد.

علاقه باز چیست؟ این مبلغ کل قراردادهای باز، مانند قراردادهای آتی یا اختیار معامله، برای دارایی است. افزایش در OI به طور کلی نشان دهنده افزایش کلی در علاقه به دارایی در بازار است. اما هنوز برای خرید عجله نکنید زیرا این نشان دهنده رشد وحشی نیست، فقط بازتاب افزایش حجم است.

ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

تنها در سه روز شاهد افزایش 30 درصدی علاقه آزاد بودیم. بالاترین رقم تاریخ 11 میلیارد دلار تضمین شد. دلیل اصلی این امر بدیهی است که تأیید بالقوه ETF اتریوم است. با افزایش حجم اجتماعی در مورد موضوع، افراد بیشتری به دنبال کسب سود سریع هستند.

علاوه بر این، مثبت شدن نرخ های تامین مالی نیز افزایش جزئی را به همراه دارد. در حالت معکوس، موقعیت های خرید شروع به پرداخت مقدار مشخصی سود به دارندگان قرارداد کوتاه مدت خواهند کرد. با نرخ‌های مثبت سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاران بیشتری احتمالاً روی رشد دارایی شرط می‌بندند تا کاهش آن.

مرتبط با

البته باید گرافیک را هم ارزیابی کنیم. قیمت در حال افزایش است و با افزایش علاقه باز، جای تعجب نیست که بسیاری از سرمایه گذاران به اتر بازگردند. میانگین‌های متحرک مهم مانند 50100 و 200 روز شکسته شده‌اند که سرنخ آشکاری از بازار صعودی آینده است.

در مورد شاخص های ثانویه، حجم در حال حاضر به سرعت در حال افزایش است که نشان دهنده فعالیت تجاری است. افزایش قیمت با واکنش مناسب بازار حمایت شد، بنابراین جای تعجب نیست. اتریوم ممکن است در واقع کمی بالاتر رود، اما به یاد داشته باشید که در برابر سقوط غیرمنتظره بازار، که همیشه ممکن است اتفاق بیفتد، اقدامات احتیاطی را انجام دهید.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید