اتریوم (ETH) از فروش بزرگ توسط بزرگترین نهنگ جان سالم به در می برد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم (ETH) به تازگی پس از فروش تهاجمی توسط یک نهنگ برتر که حدود یک هفته پیش مشاهده شده بود، بهبود یافته است. طبق داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری Lookonchain، یک نهنگ اتریوم که به عنوان پلتفرم محاسباتی غیرمتمرکز منبع باز شناسایی شده است، به تازگی 40000 ETH سهام داشته است. ارزش این صندوق در زمان سهام 124.6 میلیون دلار است.

آزادی اتریوم پس از فروش گسترده

طبق پست‌هایی که قبلاً توسط Lookonchain به آنها اشاره شده بود، پروژه Golem شروع به ارسال هزاران ETH به صرافی‌های متمرکز در 8 جولای کرد. در موج اول فروش، پروتکل 24400 ETH به ارزش تقریبی 72 میلیون دلار را به بایننس، کوین بیس و بیتفینکس ارسال کرد.

مرتبط با

جاستین سان 5 میلیون دلار اتریوم (ETH) خرید، آیا افزایش قیمت در راه است؟

پروژه گولم از سال 2016 یکی از ذینفعان اصلی ICO اتریوم بود. در آن زمان، پروتکل 820000 ETH زمانی که قیمت سکه فقط 10.2 دلار معامله می شد جمع آوری کرد.

با فعال شدن موج فروش، این هفته شرکت همچنین 4600 ETH به ارزش 14.1 میلیون دلار از 9 جولای را به Binance و Bitfinex منتقل کرد. در 10 ژوئیه، سرمایه گذاری دیگری به میزان 3000 ETH به ترتیب برای Binance، Bitfinex و Coinbase انجام شد.

Staking اتریوم نیز در 10 جولای منتقل شد و در حالی که بسیاری از فروش بیشتر نگران بودند، Golem Project تصمیم گرفت فعلاً وجوه را قفل کند.

زمانبندی خوب

اتریوم در حال حاضر دومین ارز دیجیتال بزرگ است که مسئول فروش گسترده تر بازار است. در حالی که انتظار می‌رود احساسات نقدی ETF اتریوم، احساسات و رشد قیمت‌ها را حفظ کند، روند معکوس در کار است.

مرتبط با

انتقاد پانتا از بانک مرکزی اروپا از بیت کوین و اتریوم

در مراحل اولیه، سرمایه گذاران به ETF به عنوان یک کاتالیزور اصلی برای تحریک رشد نگاه می کردند و بنابراین هر کاری که می توانستند برای خرید پول انجام دادند. با از دست دادن جایگاه بیت کوین در صنعت، اثر امواج روی اتریوم باعث شده بسیاری از HODLers کیف خود را خالی کنند.

پروژه گولم با علم به اینکه فروش می تواند منجر به کاهش در بازار شود، تصمیم گرفت سهام خود را در زمانی به فروش برساند که سهام کمترین آسیب را ببیند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید