اتریوم (ETH) سرانجام مقاومت بحرانی 3000 دلاری را می شکند، بعد چه می شود؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پس از یک سفر بسیار طولانی، اتریوم (ETH) بالاخره از سد قیمتی 3000 دلاری که از نظر روانی مهم است، عبور کرد. در حالی که این ممکن است دلیلی برای جشن باشد، به سرمایه گذاران توصیه می شود با نزدیک شدن به باد مخالف، احتیاط کنند.

باد در بازار اتریوم از بین نرفت

با وجود همبستگی قوی آن با بیت کوین، چشم انداز قیمت اتریوم در چرخه صعودی فعلی تا حدودی ناامید کننده بوده است. در حالی که بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ (ATH) رسید و ارزش جدیدی را بالای 73000 دلار تعیین کرد، اتریوم بیش از 40 درصد بالاتر از ATH خود معامله شد.

سطح قیمت 3000 دلار در ماه گذشته یک مشکل بزرگ برای اتریوم بوده است. حداقل از 17 آوریل، اتریوم حداقل 6 تلاش برای عبور از مقاومت 3000 دلاری انجام داده است، اما در هر مرحله رد شده است.

در زمان نگارش این مقاله، این ارز دیجیتال با قیمت 3051.63 دلار در حال تغییر است. اما در 24 ساعت گذشته 1.27 درصد کاهش داشته است.

نمودار ETH 1D. منبع: CoinMarketCap

از پایین ترین سطح 2925.09 دلار، اتریوم با فریب خرس ها به سطح فعلی خود رسید. این ممکن است در حال حاضر معتبر نباشد. خوش بینی کلی بازار پیرامون اتریوم در یک روند نزولی قرار دارد و حجم معاملات با 11.92 درصد کاهش به 13,653,971,007 دلار رسیده است.

روی یخ نازک

اتریوم در حال گذراندن یک آزمون تورنسل بزرگ است که می تواند ارزش گذاری آن را ایجاد یا شکست دهد. اگرچه هنوز مشخص نیست که چه چیزی باعث افزایش قیمت شده است، اما می توان این کاهش را توضیح داد.

این به این دلیل است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) قصد دارد اتریوم را به عنوان یک اوراق بهادار معرفی کند. این به عنوان مبنایی برای رد برنامه های مختلف برای ETF های نقطه ای اتریوم توسط تنظیم کننده پیش بینی شده است.

صنعت در حال حاضر در مورد موضع احتمالی SEC ایالات متحده در مورد این پیشنهاد تقسیم شده است. با این حال، اجماع عمومی کارشناسان این است که احتمال تایید بسیار کم است. اگر SEC به ETF اتریوم نه بگوید، این می‌تواند یک اثر موجی در کاهش قیمت کلی ایجاد کند.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید