سپرده‌های اتریوم (ETH) در صرافی اصلی ارزهای دیجیتال به حالت تعلیق در می‌آیند، چرا


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، اعلام کرد که به طور موقت سپرده گذاری و برداشت توکن های اتریوم و ERC20 را در شبکه ETH خود متوقف می کند.

دلیل این تعلیق انجام تعمیر و نگهداری کیف پول برای شبکه اتریوم است که انتظار می رود تقریباً دو ساعت طول بکشد.

بایننس کیف پول را خواهد فهمید اهميت دادن برای شبکه اتریوم (ETH) در 6 مارس 2024، ساعت 07:00 (UTC). بر این اساس، واریز و برداشت در شبکه اتریوم (ETH) از ساعت 06:55 (UTC) در تاریخ 6 مارس 2024 به حالت تعلیق در خواهد آمد.

صرافی اعلام کرد که تجارت دارایی ها و ارزهای دیجیتال در شبکه اتریوم (ETH) در طول نگهداری کیف پول تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت.

بایننس گفت که پس از اتمام تعمیر و نگهداری، سپرده‌ها و برداشت‌ها را دوباره باز می‌کند، اما ممکن است در اطلاعیه بعدی به کاربران اطلاع ندهد.

رویکردهای ارتقاء شبکه ETH Dencun

نگهداری کیف پول بایننس برای شبکه اتریوم یک هفته قبل از ارتقاء شبکه اصلی Dencun که برای 13 مارس برنامه ریزی شده است انجام می شود.

به روز رسانی شبکه Dencun در تمام شبکه های آزمایشی با موفقیت فعال شد. در حال حاضر برای استقرار در شبکه اصلی اتریوم آماده است و در طول 269568 که در 13 مارس 2024 در ساعت 13:55 UTC برگزار می‌شود، به صورت زنده در شبکه راه اندازی خواهد شد.

ارتقاء که به دنبال ارتقاء Shapella در سال گذشته انجام شد، شامل چندین تغییر است. قابل توجه ترین آنها اجرای حباب های داده موقت با EIP-4844 است که بیشتر به عنوان “protodanksharding” شناخته می شود، که به کاهش هزینه های تراکنش L2 کمک می کند.

این یک لحظه تاریخی برای شبکه ETH است. از آنجایی که proto-danksharding سرانجام پس از دو سال، ده‌ها تماس آزمایشی و devnet از زمان شروع آن در ETH Denver، روی شبکه اصلی فعال می‌شود.

در زمان نگارش این مقاله، ETH با 1.7 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 3413 دلار رسیده است. اتریوم طی هفت روز گذشته 16 درصد رشد داشته است که نشان دهنده رشد 21 درصدی بیت کوین در مدت مشابه است.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید