دارایی های قرارداد اتریوم (ETH) به رکورد 14 میلیارد دلار می رسد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دارایی های قرارداد اتریوم (ETH) به رکوردی بیش از 14 میلیارد دلار رسید. این داده ها توسط CoinGlass گزارش شده است، برجسته می کند مشارکت قابل توجه صرافی های پیشرو: بایننس با 5.54 میلیارد دلار، بای بیت با 3.1 میلیارد دلار و OKX با 2 میلیارد دلار. علیرغم این ارزش دلاری چشمگیر، کل دارایی های قرارداد ETH به 3.83 میلیون ETH می رسد که هنوز کمتر از پنج میلیون ETH است که در سال 2022 مشاهده شد.

افزایش دارایی های قرارداد اتریوم همزمان با افزایش قابل توجه قیمت اتریوم است که به 3676 دلار رسیده است که در 24 ساعت گذشته 18.53 درصد افزایش یافته است. این افزایش قیمت اتریوم این با افزایش چشمگیر حجم معاملات 24 ساعته همراه شد که 247.20 درصد افزایش یافت و اکنون به 38.73 میلیارد دلار رسیده است.

تاییدیه بالقوه ETF اتریوم

این افزایش اخیر در قیمت ETH و دارایی های قرارداد در بحبوحه گمانه زنی های فزاینده در مورد وجود ETH صورت می گیرد. تایید بالقوه فروش وجوه قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) تا ۲۳ می. این خوش بینی پس از ماه ها تردید در مورد تایید چنین محصولات مالی به وجود می آید.

اریک بالچوناس و جیمز سیفارت، تحلیلگران بلومبرگ ETF گزارش می دهند که شایعات مهمی وجود دارد مبنی بر اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) متقاضیان را تشویق می کند تا پرونده های 19b-4 خود را تسریع بخشند. این امر باعث شد تا تحلیلگران احتمال تایید ETF را از 25% به 75% افزایش دهند.

تایید احتمالی ETF های نقطه ای اتریوم می تواند تاثیرات قابل توجهی بر بازار ارزهای دیجیتال داشته باشد. ETF ها به عنوان پلی برای سرمایه گذاران نهادی در نظر گرفته می شوند و راه قابل دسترس تر و منظم تری برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ارائه می دهند. تایید می تواند منجر به هجوم قابل توجه سرمایه نهادی به بازار اتریوم و افزایش بیشتر قیمت ها و حجم معاملات شود.

رکورد بالای فعلی در دارایی های قرارداد ETH نشان دهنده افزایش اعتماد به آینده اتریوم در بین معامله گران و سرمایه گذاران است. از ارز دیجیتال آخرین اجرا نقش مهم خود را در اکوسیستم گسترده تر ارزهای دیجیتال نشان می دهد. به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، حرکات اتریوم اغلب تأثیر قابل توجهی بر کل بازار دارد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید