افزایش اعتماد اتریوم (ETH) در میان نهنگ‌های بزرگ، فاکتور بزرگ صعودی در اینجاست


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • تجمع ETH نهنگ در حال افزایش است
  • کوه پیش بینی صعودی ETH در برابر بیت کوین به لطف Gox

آخرین گزارش منتشر شده توسط جمع‌آورنده داده‌های زنجیره‌ای IntoTheBlock نشان می‌دهد که اخیراً نهنگ‌های بزرگ اتریوم در شرط‌بندی‌های بزرگ خود بر روی ارز دیجیتال ایجاد شده توسط Vitalik Buterin مطمئن‌تر شده‌اند.

این نهنگ ها تجمع ETH را به شدت تشدید کردند. با این حال، اکنون داده های تحلیلی بیشتری در بازار وجود دارد که نشان می دهد احساسات کلی اتریوم به سرعت در حال افزایش است.

تجمع ETH نهنگ در حال افزایش است

IntoTheBlock به اشتراک گذاشت که دارندگان ارزهای دیجیتال بزرگ شروع به خرید بیشتر اتریوم کردند و این کار را به دفعات انجام می دادند، که انباشت را تشدید کرد.

طبق داده‌های مشترک، تقریباً 41 درصد از عرضه اتریوم در حال گردش به کیف پول‌ها تعلق دارد که هر کدام بیش از 1 درصد از عرضه ETH را در اختیار دارند. این افزایش 36 درصدی نسبت به 36 درصدی است که توسط جمع‌آوری داده‌های زنجیره‌ای در ابتدای سال گزارش شده بود. IntoTheBlock خاطرنشان کرد که این روند “افزایش اعتماد در بین سهامداران عمده” را برجسته می کند.

به نظر می رسد تایید اخیر صندوق های قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) بزرگترین عامل افزایش انباشت ETH توسط نهنگ ها باشد. تصمیم نهایی توسط نهاد نظارتی SEC در ماه ژوئن پس از برگزاری جلسه برنامه ریزی شده کمیسیون انتظار می رود.

ETF های اتریوم پس از تصمیم مثبت SEC در مورد ETF های بیت کوین لحظه ای که توسط رئیس آن، گری جنسلر، در اواسط ژانویه اعلام شد، تایید شدند. تایید وجوه اتریوم بسیار سریعتر از ETF های مبتنی بر بیت کوین بوده است. ثانیاً، تنظیم کننده تقریباً یک سال طول کشید تا برنامه ها به روز رسانی های مختلف مورد نیاز را برای برنامه های خود انجام دهند.

در مورد محصولات اتریوم نیز وضعیت به همین منوال بود. متقاضیان ETF گزینه سهامداری ETH را از برنامه های خود حذف کرده اند.

مرتبط با

کوه پیش بینی صعودی ETH در برابر بیت کوین به لطف Gox

کالین وو، وبلاگ‌نویس و روزنامه‌نگار رمزارز چینی پیامی را در کانال تلگرامی QCP Capital به اشتراک گذاشت. این شرکت تجاری در حال معامله با صرافی اولیه کریپتو Mt. با توجه به برنامه ریزی های انجام شده Gox برای پرداخت های کلان BTC به طلبکاران خود در اواخر امسال، Gox چشم انداز نزولی برای بیت کوین و چشم انداز صعودی برای اتریوم منتشر کرده است.

QCP پس از تاییدیه ETF آتی اتریوم در ماه ژوئن تا حد زیادی نسبت به اتریوم صعودی است، زیرا مقدار زیادی بیت کوین (به ارزش تقریبا 10 میلیارد دلار) به بازار تزریق خواهد شد. متقاضیان باید فرم های S-1 را تا 31 می پر کنند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید