اتریوم (ETH) با ورود 30 میلیون دلاری، جادوی 7 هفته ای را شکست


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در دنیای پویای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، اتریوم (ETH) اخیراً با شکستن زنجیره هفت هفته‌ای خود و استقبال از جریان قابل توجه 30 میلیون دلاری، خبرساز شد. این تغییر قابل توجه در احساسات سرمایه گذار نقطه عطفی بالقوه برای دارایی دیجیتال محبوب است.

طبق یک خبر اخیر گزارش به گفته شرکت پیشرو سرمایه گذاری دارایی دیجیتال CoinShares، چشم انداز محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال برای چهارمین هفته متوالی شاهد خروجی بالغ بر 251 میلیون دلار بود. از جمله خروجی های این هفته صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) در ایالات متحده بود که شاهد خروج 156 میلیون دلاری بود.

تحلیلگران فکر می کنند که کاهش اخیر قیمت بیت کوین، 10 درصد پایین تر از میانگین قیمت خرید این ETF ها، می تواند با تحریک سفارش های فروش خودکار به روند شکست کمک کند. در حالی که عمده خروجی ها از آمریکا به مبلغ 504 میلیون دلار بوده است، از سایر مناطق مانند کانادا، سوئیس و آلمان به ترتیب 9.6 میلیون دلار، 9.8 میلیون دلار و 7.3 میلیون دلار خارج شده است.

ETF های اتریوم غالب هستند

در میان این روند صعودی در بازار، یک استثنای قابل توجه در قالب راه اندازی موفقیت آمیز معاملات نقطه ای در هنگ کنگ پدیدار شد. بیت کوین و ETF های اتریوم راه اندازی این ETF ها شاهد 307 میلیون دلار جریان ورودی در هفته اول معاملات بود. این نشان می دهد که تقاضا از سوی سرمایه گذاران در منطقه قوی است.

بیت کوین همچنان در کانون توجه سرمایه گذاران قرار داشت و شاهد خروج 284 میلیون دلاری بود. نکته جالب این است که اتریوم با جذب 30 میلیون دلار ورودی برجسته شد و رگه طولانی خروجی خود را شکست. علاوه بر این، ارزهای دیجیتال یا آلتکوین های جایگزین مختلف نیز در همان دوره وارد شدند. در میان آنها، بهمن، کاردانو و پولکادوت به ترتیب 0.5 میلیون دلار، 0.4 میلیون دلار و 0.3 میلیون دلار سود بردند.

این تغییر در مدل‌های سرمایه‌گذاری نشان‌دهنده یک تحول ظریف در بازار است. در حالی که بیت کوین همچنان توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند، تجدید حیات اتریوم و افزایش علاقه به آلت کوین ها حاکی از روند تنوع در بین سرمایه گذاران است. علاوه بر این، معرفی موفقیت آمیز ETF ها به بازارهای جدیدی مانند هنگ کنگ بر گسترش و بلوغ جهانی راه های سرمایه گذاری تاکید می کند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید