اتریوم (ETH) 3000 دلار را می شکند: آیا نجات یافته ایم؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم به بالای 3000 دلار دست یافت، اما وضعیت فعلی نشان می دهد که دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار ممکن است همچنان با مشکلاتی مواجه باشد. قیمت بلافاصله شروع به معکوس کرد و اتر در صورت کاهش دوباره به زیر 3000 دلار ممکن است با فشار فروش بیشتری روبرو شود.

در حال حاضر اتریوم در حدود 3005 دلار با سطوح مقاومت 3200 و 3400 دلار معامله می شود. اگر اتریوم بتواند از این سطوح فراتر رود، می تواند نشانه روند صعودی قوی تری نسبت به الان باشد. با این حال، اگر اتریوم به زیر 3000 دلار برسد، سطح پشتیبانی برای تماشا 2900 دلار و 2800 دلار است. افت زیر این سطوح می تواند نشانه بدتر شدن روند نزولی باشد.

ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

تغییرات اخیر قیمت نشان می دهد که اتریوم در تلاش است تا حرکت صعودی خود را حفظ کند. EMA 50 روزه نزدیک به 3067 دلار و متحرک نمایی 200 روزه نزدیک به 2800 دلار سطوح حیاتی برای تماشا هستند. در حالی که فراتر از میانگین متحرک نمایی 50 نشانه مثبتی است، سقوط به زیر میانگین متحرک نمایی 200 می تواند فشار فروش بیشتری را ایجاد کند.

داده های زنجیره ای اطلاعات بیشتری را ارائه می دهد. تعداد آدرس‌های فعال در شبکه اتریوم در نوسان است که نشان‌دهنده تغییر سطوح فعالیت کاربر است. در حال حاضر، تعداد آدرس‌های فعال حدود 450000 آدرس است که نسبت به اوج‌های اخیر کاهش یافته است. معاملات در شبکه نیز تا حدودی متفاوت است. تراکنش های روزانه حدود یک میلیون نفر هستند.

پس از EIP-1559، انتشار خالص ETH کمی منفی شد، که نشان می‌دهد بیشتر از ETH سوزانده شده است. در حال حاضر، با کاهش چشمگیر فعالیت در L1 اتریوم، وضعیت تغییر کرده است.

افزایش اخیر اتریوم به بالای 3000 دلار یک پیشرفت امیدوارکننده است، اما این دارایی همچنان با مشکلاتی مواجه است. سطوح کلیدی برای تماشا عبارتند از 3200 دلار و 3400 دلار در حالت صعودی و 2900 دلار و 2800 دلار در سمت پایین.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید