آیا اتریوم (ETH) به زودی به 3400 دلار باز می گردد؟ بازگشت سولانا (SOL) آغاز می شود: هدف بعدی اینجاست، چه اتفاقی برای شیبا اینو (SHIB) می افتد؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • سولانا پتانسیل خاصی را نشان می دهد
  • وضعیت شیبا اینو

اتریوم با موفقیت شروع به صعود کرد زیرا قیمت دومین دارایی بزرگ در بازار به آستانه 3400 دلار رسید. اما اگر دوباره قیمت به 3500 دلار برسد، احتمال تسریع روند وجود دارد.

حرکت مثبت در حرکت قیمت اتریوم نشان می دهد که در حال حاضر علاقه خرید قابل توجهی وجود دارد. اگر سد 3500 دلار شکسته شود، ممکن است رالی بزرگ تری به وجود بیاید که سرمایه گذاران و معامله گران بیشتری را جذب کند که امیدوارند از روند صعودی سود ببرند. این چشم انداز خوش بینانه تحت تأثیر عوامل متعددی است.

ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

اول از همه، بهبود کلی در احساسات بازار وجود داشته است و بیت کوین شروع به نشان دادن علائم حیات کرده است. آلت‌کوین‌هایی مانند اتریوم با بهره‌گیری از شرایط مطلوب بازار، با تثبیت شدن، از ارزهای دیجیتال پیشرو پیروی می‌کنند. اتریوم هنوز پایه محکمی دارد.

تقاضا برای اتریوم در سطح قابل قبولی باقی می ماند. با این حال، آخرین کاهش قیمت برخی از سرمایه گذاران را از دومین دارایی بزرگ بازار دور کرده است. امیدواریم با شروع معاملات ETF اتریوم، وضعیت بهبود یابد.

سولانا پتانسیل خاصی را نشان می دهد

سولانا پس از جهش از میانگین متحرک نمایی 200 به طور فعال در یک روند صعودی محلی حرکت می کند. قیمت در حال حاضر حدود 7 درصد از ارزش خود را افزایش داده است و به نظر نمی رسد که متوقف شود. متأسفانه، SOL ممکن است در چند روز آینده با مقاومت قوی روبرو شود.

با این حال، علی رغم عملکرد خوش بینانه اخیر، ممکن است چالش هایی در پیش باشد. انتظار می‌رود که سطح مقاومت اصلی بعدی SOL در 148 دلار یا نزدیک به آن باشد که می‌تواند به عنوان مانعی برای افزایش بیشتر قیمت عمل کند.

در صورت شکستن این مقاومت و ایجاد سود بیشتر، دارایی به طور بالقوه می تواند به اوج های جدید برسد. شرایط بازار در حال حاضر برای سولانا مساعد است، با حجم معاملات بالاتر و تمایل سرمایه گذاران خوش بینانه.

مرتبط با

علاوه بر این، دارایی بیش از حد خریداری نشده است و ممکن است بر اساس RSI که روند مثبتی را نشان می دهد، فضایی برای رشد بیشتر داشته باشد. اکوسیستم بلاک چین سولانا به ویژه با معرفی اتصالات بلاک چین به گسترش خود ادامه می دهد. افزایش فعالیت شبکه و پذیرش پشتیبانی قوی برای رشد مداوم قیمت ها فراهم می کند.

با این حال، مهم است که مراقب باشید زیرا SOL به طور قابل توجهی موقعیت خود را در بازار از دست داده است و آینده آن نامشخص است. صعود ناگهانی به سمت 100 EMA که از آستانه 150 دلار محافظت می کند، یک نشانه عالی است و شکست بالای آن قطعاً آن را برای جهش قرار می دهد.

وضعیت شیبا اینو

شیبا اینو به وضوح در وضعیت پیچیده ای قرار دارد و اوضاع بدتر از حد انتظار به نظر می رسد. در حالی که سولانا، اتریوم و سایر دارایی‌ها پتانسیل برخی از اشکال بازگشت را نشان می‌دهند، SHIB به آستانه 0.00001 دلار به عنوان آخرین راه‌حل نگاه می‌کند.

احساسات بازار برای شیبا اینو همچنان به طور کلی منفی است زیرا همچنان در حال کاهش است. به دلیل نگرانی سرمایه گذاران از این روند نزولی طولانی مدت، بسیاری از سرمایه گذاران تصمیم به فروش دارایی های خود گرفتند که فشار نزولی بیشتری بر قیمت وارد کرد.

مرتبط با

با این حال، ممکن است به دلیل این کاهش هنوز نیازی به وحشت نباشد. بر اساس الگوهای تاریخی، چنین کاهش‌هایی تمایل دارند که سرمایه‌گذاران با اعتماد کمتری را از خود دور کنند و به طرف‌های مطمئن‌تر اجازه می‌دهند تا توکن‌ها را با قیمت‌های پایین‌تر خریداری کنند. سرمایه گذاران یا نهنگ های بزرگتر ممکن است کاهش احتمالی تا 0.00001 دلار را به دقت زیر نظر داشته باشند. این سرمایه گذاران به خرید مقادیر زیادی از دارایی ها با قیمت های تخفیف دار در پیش بینی افزایش قیمت ها در آینده شهرت دارند.

اگر نهنگ ها شروع به تجمع SHIB در این سطوح پایین تر کنند، می توانند حمایت بسیار مورد نیاز را ارائه دهند و احتمالاً با روند نزولی مقابله کنند. کاهش شدید قیمت به دنبال انباشت نهنگ منجر به بهبود قیمت بعدی در سایر ارزهای رمزپایه شد که الگوهای مشابهی را نشان دادند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید