کارشناسان فاش کردند که ETF های اتریوم تا 2 جولای تایید می شوند


تایید ETF های اتریوم ممکن است قریب الوقوع باشد و کارشناسان ارشد 2 جولای را به عنوان تاریخ احتمالی پیشنهاد می کنند. همانطور که اخیرا توسط U.Today گزارش شده است، رئیس SEC، گری جنسلر اشاره کرد که آژانس ممکن است فرم های S-1 را برای آنهایی که در مبادلات لحظه ای معامله می شوند، تایید کند. آلت کوین های اصلی «در تابستان امسال» تأمین مالی خواهند شد.

SEC قبلاً اقداماتی را انجام داده است تا با تأیید تغییرات قوانین، فهرست و تجارت هشت ETF اتریوم را مجاز کند. با این حال، فرم های ثبت نام S-1، که حاوی اطلاعات دقیق در مورد محصولات است، هنوز برای عرضه محصولات مورد نیاز است. SEC در اواخر ماه مه، فرم های به روز شده S-1 را از ناشران درخواست کرد، که نشان می دهد این روند همچنان رو به جلو است.

مرتبط با

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، پیش بینی کرد که تنظیم کننده می تواند این فرم ها را تا 2 ژوئیه تایید کند. وی خاطرنشان کرد که کارکنان SEC اخیراً نظرات جزئی را برای صادرکنندگان ارسال کرده و از آنها خواسته اند تا ظرف یک هفته پاسخ دهند. این کارشناس معتقد است که کمیسیون احتمالاً تصمیم خود را قبل از تعطیلات آخر هفته روز استقلال نهایی خواهد کرد و 2 ژوئیه را به عنوان تاریخ محتمل برای تصویب تعیین می کند.

یکی دیگر از تحلیلگران ETF، Nate Geraci، نیز این را نشانه مثبتی می داند و پیشنهاد می کند که تا تایید نهایی کار زیادی برای انجام دادن باقی نمانده است.

مرتبط با

تایید بالقوه ETF های اتریوم می تواند به یک رویداد محوری برای بازار ارزهای دیجیتال تبدیل شود، زیرا می تواند فرصت های سرمایه گذاری جدیدی را ایجاد کند و باعث پذیرش بیشتر دارایی های دیجیتال شود. جامعه با نزدیک شدن به تصمیم نهایی SEC، وضعیت را از نزدیک زیر نظر دارد و تأثیر آن بر سرمایه گذاران نهادی و خرد را پیش بینی می کند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید