معامله گر می گوید ETF اتریوم حداکثر درد را برای تسلط BTC به ارمغان می آورد


تحلیلگر برتر و مفسر ارزهای دیجیتال که توسط @hedge__x در X (توئیتر سابق) استفاده می‌کند، مطمئن است که اتریوم (ETH) این شانس را دارد که بیت کوین (BTC) را در روند صعودی آینده تحت الشعاع قرار دهد.

“حداکثر درد برای تسلط بیت کوین”: سرمایه گذار نسبت به بیت کوین (BTC) بدبین است

بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال، در این چرخه به بالاترین سطح خود خواهد رسید. با این حال، @hedge__x در پستی در حساب X خود در 19 ژانویه گفت که حتی اگر بیش از 100000 دلار در هر بیت کوین باشد، برای بسیاری از علاقه مندان بیت کوین ناامید کننده خواهد بود.

در مقابل، اتریوم (ETH) در مقایسه با سکه نارنجی پتانسیل صعودی بسیار چشمگیرتری دارد. تایید احتمالی آتی ETF اتریوم (ETH) در میان سایر کاتالیزورها وجود دارد. این می تواند یک کاتالیزور عالی برای رالی بعدی ETH باشد.

لازم به ذکر است که اتریوم (ETH) به فعال سازی ارتقاء EIP-4844 یا Proto-Danksharding خود نزدیک می شود. قرار است بازی را در L2 تغییر دهد و آنها را در منابع کارآمدتر کند.

بنابراین، تحلیلگر در مورد پتانسیل Total2، شاخصی از ارزش تجمعی بازار ارزهای دیجیتال، به استثنای بیت کوین (BTC) مثبت است.

معامله گر به این نتیجه رسید که شاخص تسلط بیت کوین (BTC.D) “حداکثر درد” را تجربه خواهد کرد.

وضعیت قانونی اتر برای تایید ETH ETF بسیار مهم است

در ژانویه 2024، تسلط بیت کوین (BTC.D) شتاب خود را از دست می دهد. پس از رسیدن به بالاترین سطح محلی بیش از 55 درصد در 9 ژانویه، 7.5 درصد (4.6 امتیاز) در کمتر از 10 روز از دست داد.

ETF اتریوم یکی از مورد انتظارترین رویدادها برای بخش ارزهای دیجیتال در سال 2024 است. جامعه و کارشناسان نسبت به تایید احتمالی آن خوش بین هستند.

با این حال، روند دادگاه بین SEC ایالات متحده و صرافی های رمزنگاری در مورد عرضه غیرقانونی اوراق بهادار ممکن است بر جدول زمانی تأیید ETH ETF تأثیر بگذارد.

اتر، همراه با سایر آلتکوین های با ارزش بالا، یکی از توکن هایی است که SEC ادعا می کند اوراق بهادار ثبت نشده است.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید