ETF اتریوم روز دوشنبه در هنگ کنگ به تایید نزدیک می شود


گزارش ها حاکی از آن است که هنگ کنگ در حال نزدیک شدن به یک نقطه عطف بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال است. شاخص‌ها نشان می‌دهند که صندوق‌های قابل معامله در بورس که مستقیماً در بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) سرمایه‌گذاری می‌کنند، به زودی تأیید خواهند شد. منابع بلومبرگ پیشنهاد کردند که تأییدیه نظارتی ممکن است به زودی در روز دوشنبه صادر شود.

ناشران مورد انتظار شامل بازوی بین المللی مدیریت دارایی چینی Harvest Fund Management و مشارکت بین Bosera Asset Management و HashKey Capital است. این نهادها قصد دارند ETF های بیت کوین و اتریوم را در انتظار تایید SFC و نهایی کردن جزئیات فهرست در بورس هنگ کنگ راه اندازی کنند.

تأیید بالقوه ETF های متمرکز بر رمزارز در هنگ کنگ منعکس کننده تحولات اخیر در ایالات متحده است، جایی که راه اندازی راه حل های بیت کوین در اوایل سال جاری علاقه و فعالیت بازار قابل توجهی را به خود جلب کرد.

چه زمانی ETF اتریوم در ایالات متحده است؟

جالب اینجاست که اگرچه ETF های بیت کوین در ایالات متحده تایید شده اند، راه حل های اتریوم هنوز در آنجا علامت سوال بزرگی است. با این حال، هیچ یک از این ابزارها هنوز در هنگ کنگ موجود نیستند، اما اگر شایعات به واقعیت تبدیل شوند، هر دو راه حل به طور همزمان در این بازار در دسترس خواهند بود.

وضعیت ETF های اتریوم در آمریکا نامشخص است. مشخص است که آخرین مهلت SEC برای تصمیم گیری در مورد درخواست ها 23 می است. اما رگولاتور نه تنها در مورد کل وضعیت اظهار نظر نمی کند، بلکه تحقیقاتی را در مورد بنیاد اتریوم، یک سازمان غیرانتفاعی بزرگ، آغاز کرده است. با آلت کوین مرتبط است.

به دلیل نبود مشخصات، حوزه بحث مملو از نظرات و ارزیابی های کارشناسان مختلف صنعت بانکداری است. اگر اجماع را از آنها بگیریم، تصویر ETF های اتریوم در بازار ایالات متحده تاکنون چندان مثبت به نظر نمی رسد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید