تایید ETF اتریوم در این هفته؟ نیت گراچی معتقد است که این امکان پذیر است


همانطور که کارشناسان در مورد تایید قریب الوقوع ETF های نقطه ای اتریوم حدس می زنند، انتظارات برای آنچه که می تواند یک پیشرفت مهم باشد در حال افزایش است. به عنوان مثال، نیت گراچی، رئیس فروشگاه ETF، با پیشنهاد اینکه ممکن است در هفته آینده تایید شود، بحث در مورد X را برانگیخت.

پیش‌بینی گراچی با تفکر افراد داخلی مانند اریک بالچوناس از بلومبرگ، که پیش‌بینی می‌کند یک ETF در اوایل 2 ژوئیه راه‌اندازی شود، مطابقت دارد که از نظر استراتژیک همزمان با تعطیلات روز استقلال ایالات متحده است.

مرتبط با

علاوه بر این، جی کلیتون، مسئول سابق SEC، احساسات حاکم بر صنعت را تکرار کرد و انتظارات برای تایید قریب‌الوقوع را تقویت کرد.

چه زمانی، اگر نه

حماسه ETF اتریوم در بحبوحه علاقه سازمانی فزاینده به بازار ارزهای دیجیتال، به ویژه بیت کوین و اتریوم به عنوان دو دارایی اصلی رخ می دهد.

در حال حاضر، SEC در حال بررسی پیشنهادهای بازنگری شده از مدیران دارایی اصلی، از جمله VanEck، BlackRock، Grayscale و Invesco Galaxy Digital است. این برنامه‌ها که آخرین به‌روزرسانی‌های گزارش‌های S-1 را دنبال می‌کردند، به‌طور مشخص هزینه‌های مدیریتی را نیز افشا کردند.

مرتبط با

جالب اینجاست که در میان این شایعات، Hashdex، یکی از بازیگران اصلی عرصه ETF، درخواست خود را برای ETF نقطه ای اتریوم بدون توضیح دلایل یا برنامه های آینده خود پس گرفت، اما راه حل ترکیبی اتریوم و بیت کوین را ارائه کرد.

در حال حاضر، همه نگاه ها به تصمیمات SEC است که می تواند نقطه عطف مهمی در ادغام ارزهای دیجیتال در بازارهای TradFi باشد. با افزایش حدس و گمان ها و افزایش انتظارات، هفته آینده نوید یک نقطه عطف بالقوه برای ETF های اتریوم خواهد بود.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید