نرخ تایید ETF اتریوم سر به فلک کشیده است. در اینجا چرا


جیمز سیفارت و اریک بالچوناس، تحلیلگران بلومبرگ افزوده شده است در چیزی که به نظر می رسد در آخرین لحظه معکوس باشد، اتریوم 75 درصد شانس تایید شدن دارد.

به گفته بالچوناس، برخی «صحبت‌ها» وجود دارد مبنی بر اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد این موضوع 180 خواهد کرد (این ممکن است به دلیل فشار سیاسی باشد).

پیش از این، توافق صنعت بر این بود که این ETF ها به دلیل عدم تعامل بین صادرکنندگان ETF و SEC رد می شوند. تحلیلگران بلومبرگ ادعا کردند که تنها 10 درصد احتمال دارد که این محصولات توسط تنظیم کننده چراغ سبز نشان دهند. با این حال، مدیر عامل سابق Grayscale، Michael Sonnenshein گفت: “خوشبین” قبل از مهلت تایید ETF اتریوم.

مرتبط با

به دنبال آخرین پیشرفت‌ها، سیفارت و بالچوناس تا زمانی که به‌روزرسانی‌های احتمالی پرونده را مشاهده کنند، میزان محبوبیت خود را به 75 درصد کاهش دادند.

به گفته النور ترت، خبرنگار فاکس بیزینس، همه چیز در حال حاضر در “زمان واقعی” آشکار می شود.

جیک چروینسکی، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، اظهار داشت که تایید ETF های نقطه ای اتریوم برای هرکسی که او در دی سی می شناسد “تکان دهنده” خواهد بود. اگر SEC واقعاً چنین حرکتی را انجام دهد، می تواند نشان دهنده یک تغییر بزرگ در سیاست ارزهای دیجیتال ایالات متحده پس از رای SAB 121 باشد.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayانتظار می رود SEC تصمیم نهایی خود را در مورد پیشنهاد VanEck ETF در 23 می اعلام کند.

مرتبط با

قیمت اتریوم تنها در یک ساعت گذشته بیش از 8 درصد افزایش یافته و به سطح 3400 دلار رسیده است. در همین حال، قیمت بیت کوین به 70000 دلار نزدیک می شود.

پوزیشن های باز اتریوم تنها در یک ساعت یک میلیارد دلار افزایش یافت زیرا معامله گران به طور “تهاجمی” پوزیشن های لانگ را باز کردند.

بر اساس داده های گلس گلس، تنها در یک ساعت گذشته بیش از 86 میلیون دلار از موقعیت های فروش کوتاه شده است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید