تایید ETF اتریوم ممکن است با شتاب گرفتن VanEck نزدیک شود


VanEck گام بزرگی در جهت تایید ETF نقطه ای اتریوم برداشته است که یک پیشرفت بالقوه برای صنعت ارز دیجیتال است. بنابراین، گزارش شده است که یک مدیر پورتفولیوی بزرگ فرم 8-A را که یک مرحله رویه ای کلیدی در فرآیند تأیید ETF است، ثبت کرده است.

این اقدام همچنین می تواند نشان دهنده تایید قریب الوقوع یک صندوق قابل معامله در بورس برای آلتکوین اصلی باشد. در گذشته، اقدام مشابهی توسط VanEck دقیقا هفت روز قبل از تایید ETF بیت کوین انجام شد.

مرتبط با

فرم 8-A یک بایگانی در SEC است که توسط یک شرکت برای ثبت دسته ای از اوراق بهادار برای معامله در بورس عمومی استفاده می شود. هنگامی که یک شرکت چنین فرمی را ارائه می دهد، نشان می دهد که قصد دارد اوراق بهادار خود را در پلتفرم هایی مانند NYSE یا نزدک لیست کرده و معامله کند.

چنین پیشرفتی می تواند نشان دهنده این باشد که VanEck برای ارسال درخواست به تنظیم کننده چراغ سبز نشان داده است. اریک بالچوناس، کارشناس ارشد ETF بلومبرگ، می نویسد که این اقدام “نشانه خوبی” است و تایید ETF های نقطه ای اتریوم می تواند در عرض هفت روز قبل از 2 جولای اتفاق بیفتد.

مرتبط با

تاریخ درست قبل از روز استقلال در ایالات متحده قبلاً برای تأیید ETF آلتکوین نامیده شده بود. Balchunas و دیگر کارشناسان صنعت، از جمله Nate Geraci، پیش‌بینی می‌کنند که SEC می‌تواند پیش از تعطیلات ETH ETF را تأیید کند. به نظر می رسد توسعه جدید VanEck کاملاً با چنین سناریویی مطابقت دارد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید