آنتونی پمپلیانو: تایید ETF اتریوم آخرین سد برای کل بخش کریپتو است


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “آخرین سدی که شکسته شد” برای کریپتو
  • شانس تایید ETF افزایش می یابد، اتریوم افزایش می یابد

آنتونی پمپلیانو، سرمایه‌گذار و کارآفرین فرشته، که یکی از حامیان معروف بیت‌کوین نیز هست، در توییتی توضیح داد که ارزیابی خود از تاثیر بالقوه‌ای که تایید ETF اتریوم خواهد داشت.

در همین حال، بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده، احتمال تایید ETF های نقطه ای اتریوم توسط تنظیم کننده به 75 درصد افزایش یافته است. با این حال، همه اینفلوئنسرهای ارزهای دیجیتال انتظار ندارند که این ETFها چراغ سبز دریافت کنند.

مرتبط با

“آخرین سدی که شکسته شد” برای کریپتو

پومپلیانو، یکی از حامیان برجسته بیت کوین که بیت کوین را در اختیار دارد و چندین پروژه تجاری در حوزه کریپتو راه اندازی کرده است، در توییتی نوشت که اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار تصمیم بگیرد تصمیم مثبتی در مورد ETF اتریوم بگیرد، آنگاه “کل صنعت را تایید می کند.” ”

وی خاطرنشان کرد که تایید بالقوه ETF های مبتنی بر اتریوم “آخرین سدی است که می شکند” برای فضای کریپتو که به طور کامل توسط وال استریت پذیرفته می شود، پس از اینکه صندوق های نقدی قابل معامله در بورس بیت کوین در ژانویه پس از ماه ها انتظار تایید شدند. .

بسیاری از شرکت‌ها، از جمله Ark Invest، BlackRock، VanEck و Grayscale (که می‌خواهد Ethereum Trusts خود را به یک ETF نقطه‌ای تبدیل کند)، پس از اجازه شروع معامله به ETF‌های بیت‌کوین، برای وجوه نقدی مبتنی بر اتریوم ثبت نام کرده‌اند.

بسیاری از اینفلوئنسرهای کریپتو در حال تماشای این وضعیت هستند. آنها به دو دسته تقسیم شدند که معتقد بودند SEC ETF ها را تایید می کند و کسانی که باور ندارند امسال این اتفاق بیفتد. بیلی مارکوس یکی از بنیانگذاران Dogecoin متعلق به دومی است. روز دوشنبه، او نظرات خود را در مورد پلتفرم X به اشتراک گذاشت.

شانس تایید ETF افزایش می یابد، اتریوم افزایش می یابد

بر اساس توئیتی که اخیراً توسط جمع‌آورنده داده‌های زنجیره‌ای Santiment منتشر شده است، تحلیلگران بلومبرگ ارزیابی دیگری از وضعیت ETF اتریوم انجام داده و نتیجه‌گیری مثبتی را صادر کرده‌اند. اکنون، طبق این گزارش، شانس راه اندازی ETF های نقطه ای پس از باقی ماندن در 25 درصد به 75 درصد افزایش یافته است.

این باعث رشد ناگهانی اتریوم شد و دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار را برای اولین بار از 9 آوریل به بالای سطح 3650 دلار رساند. در زمان نگارش این مقاله، اتریوم با قیمت 3735 دلار تغییر می‌کند که افزایش قیمت 20.7 درصدی را نشان می‌دهد. جهش با این حال، این خطر نیز وجود دارد که SEC بتواند اتریوم را به عنوان یک امنیت برچسب گذاری کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید