تیم بیکو، توسعه‌دهنده اتریوم، مشکل اصلی اکوسیستم را فاش می‌کند: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تیم بیکو، توسعه دهنده اتریوم روشن نگه داشتن درباره چالش‌های کلیدی که بنیاد اتریوم (EF) با آن مواجه است، به‌ویژه در مورد تعامل با جامعه و روابط توسعه‌دهندگان.

گلوگاه اجماع

تیم بیکو از پلتفرم X برای پاسخ به آنچه که ادعا می‌کرد «انتقادات معقول» از سوی یکی از اعضای جامعه پولار (پل دیلن-انیس) بود، استفاده کرد. Polar با نادیده گرفتن مشکلات مربوط به “پیشنهاد صدور” جدید که در جامعه اتریوم منتشر می شود، خاطرنشان کرد که نگرانی اصلی بسیاری از آنها قدرت بسیار زیاد توسعه دهندگان مرتبط با EF است.

به گفته Polar، این قدرت مانع از دستیابی توسعه‌دهندگان به میزان مناسبی از «اجماع تقریبی» از سوی گروه وسیع‌تری از سهامداران می‌شود. در پاسخ، تیم بیکو اظهار داشت که تا آنجا که او می تواند بگوید، تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در مورد پیشنهاد صدور صحبت می کنند که به اعتقاد او نوعی مشارکت است.

تیم بیکو گفت که نمی‌داند آن‌طور که Polar پیشنهاد می‌کند، امکان جمع‌آوری اطلاعات از همه ذینفعان اکوسیستم وجود دارد یا خیر. او خاطرنشان کرد که از آنچه که او می‌توانست بگوید، توسعه‌دهندگان درون EF احتمالاً از طریق روش‌های مختلف با بسیاری از سهامداران ارتباط برقرار کردند.

در حالی که این انتقاد به نیاز به جمع آوری برخی از سهامداران در یک مکان فیزیکی بستگی داشت، تیم بیکو اشاره کرد که کنفرانس Devcon به پرداختن به این موضوع اختصاص داشت.

اصطکاک آشکار بین بنیاد اتریوم و ایالات متحده با توجه به عدم اطمینان حاصل قابل درک است، زیرا گزارش شده است که SEC ایالات متحده در حال بررسی امور آن با هدف برچسب گذاری ETH به عنوان یک قرارداد سرمایه گذاری است.

اتریوم و تنش بازار

در میان گفتگوی مورد نیاز توسعه‌دهندگان اتریوم، افت بازار فعلی تأثیر قابل‌توجهی بر قیمت اتریوم دارد. در زمان نگارش این مقاله، اتریوم 2.19 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته و به 3311.84 دلار رسیده است. این رقم کاهش احتمالی را به 2850 دلار افزایش می دهد.

اتریوم همچنین در رقابت شدید با رقبایی مانند Solana (SOL) است و تعامل فعلی توسعه‌دهندگان می‌تواند نقش مهمی در تغییر شکل آینده این دارایی داشته باشد.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید