توسعه دهنده اتریوم Consensys در برابر SEC پیروز شد


قاضی فدرال Reed O'Connor از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه شمالی تگزاس، درخواست وکلای Consensys را برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده می تواند به سرعت کیف پول MetaMask را به عنوان یک شرکت کارگزاری حسابرسی کند، پذیرفت.

بیل هیوز، وکیل استودیوی توسعه اتریوم، گفت: «این سؤالات و همچنین اظهارات SEC در مورد اینکه ما حق شکایت از آنها را نداریم، مورد توجه قرار خواهند گرفت. گفت. فوق الذکر X در پست خود در حساب شبکه اجتماعی خود.

مرتبط با

به گفته هیوز، انتظار می رود تصمیم دادگاه در حدود کریسمس اعلام شود. قرار است گزارش های افتتاحیه در مورد درخواست های تصمیم گیری نهایی حداکثر تا 20 سپتامبر ارسال شود.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayاین استودیوی توسعه که توسط جو لوبین، بنیانگذار اتریوم اداره می شود، در ماه آوریل از SEC شکایت کرد تا از تلاش آن برای برچسب گذاری بزرگترین ارز دیجیتال جایگزین به عنوان یک امنیت برای گسترش حوزه قضایی خود بر دارایی های دیجیتال جلوگیری کند.

مرتبط با

این امر پس از آن صورت می‌گیرد که SEC اعلام کرد که علیه توسعه‌دهنده MetaMask به دلیل نقض قوانین اوراق بهادار، اقدام اجرایی خواهد کرد. در پاسخ، Consensys معافیت دستوری و اعلامی ارائه کرد.

ماه گذشته، رگولاتور قدرتمند تحقیقات خود در مورد اتریوم 2.0 را کنار گذاشت، به این معنی که آژانس ادعا نخواهد کرد که فروش دومین ارز دیجیتال بزرگ، معاملات اوراق بهادار است. با این حال، SEC در همان ماه شکایتی را علیه Consensys تنظیم کرد و ادعا کرد که توسعه دهنده Metamask به عنوان یک کارگزار ثبت نام نکرده است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید