همکار اتریوم با انتقال 10000 اتریوم به صرافی بزرگ ایالات متحده رسید


به گزارش Spot On Chain، جفری ویلک، یکی از بنیانگذاران اتریوم، امروز 10000 ETH را به Kraken، صرافی بزرگ ایالات متحده، انتقال داد. این انتقال به ارزش تقریبی 37.38 میلیون دلار با نرخ مبادله ای 3738 دلار در هر اتریوم انجام شد. این سپرده قابل توجه بخشی از یک سری تراکنش های بزرگ توسط Wilcke است که از ابتدای سال 2024 در مجموع 24300 ETH به Kraken به مبلغ کل 75.52 میلیون دلار منتقل کرده است.

Wilcke، نام مهم در توسعه اتریوم (ETH)، پلتفرم بلاک چین را به همراه ویتالیک بوترین تاسیس کرد. فعالیت اخیر آنها در بازار توجه زیادی را به خود جلب کرده است، به ویژه با توجه به افزایش اخیر قیمت ETH.

مرتبط با

به یاد بیاورید که از ابتدای این هفته، قیمت آلتکوین پیشرو بیش از 23 درصد افزایش یافته است که بزرگترین افزایش هفتگی از ماه می 2021 است. این افزایش باعث شد که قیمت اتریوم به 3780 دلار افزایش یابد و به 3780 دلار نزدیک شود. بالاترین زمان 4868 دلار.

افزایش قابل توجه قیمت در بحبوحه انتظارات رو به رشد در مورد تصمیم مثبت در مورد ETF اتریوم که انتظار می رود امروز مشخص شود، رخ می دهد.

""
تاریخ تبدیل ETH به USD: CoinMarketCap

علاوه بر نقل و انتقالات ویلکه، نام های مطرح جامعه نیز حرکت های قابل توجهی انجام دادند. یکی دیگر از بنیانگذاران اتریوم، ویتالیک بوترین، اخیراً 80 ETH به ارزش تقریبی 300000 دلار را به میکسر ارزهای دیجیتال Railgun منتقل کرده است.

این واقعیت که این تراکنش بخشی از بخش‌های ماهانه بوترین به میکسر در شش ماه گذشته است، سؤالاتی را در مورد مانورهای استراتژیک بازیگران کلیدی در اکوسیستم اتریوم ایجاد می‌کند.

مرتبط با

Wilcke هنوز مقدار قابل توجهی از اتریوم را در اختیار دارد و 126000 اتریوم باقیمانده به ارزش تقریبی 473 میلیون دلار دارد. با حرص و ترس حاکم بر بازار، به نظر می رسد مهم تر از همیشه نظارت بر اقدامات خودی باشد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید