گاوهای اتریوم پس از چهار سال بیدار می شوند و 22982 ETH را انتقال می دهند

گاوهای اتریوم پس از چهار سال بیدار می شوند و 22982 ETH را انتقال می دهند


مشخص شد که توکن های ETH مورد بحث از پلتفرم های تجاری Genesis و Poloniex سرچشمه می گیرند و به ترتیب 13,103.99 ETH و 9,878 ETH را منتقل می کنند.

در یک دوره عدم اطمینان ناشی از بازار نزولی، سرمایه‌گذاران کریپتو اغلب تمایل دارند از بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) استفاده کنند تا از ضرر دائمی جلوگیری کنند. در نتیجه، حرکت قابل توجه این گونه نهادها توجه جامعه را به خود جلب می کند تا انگیزه این جنبش را کشف کند.

دو آدرس که بیش از چهار سال بیکار بوده اند، اخیراً دوباره زنده شده اند و 22982 ETH را به آدرس های جدید منتقل کرده اند و باعث می شوند سرمایه گذاران سر خود را خاردار کنند. مشخص شد که توکن های ETH مورد بحث از پلتفرم های تجاری Genesis و Poloniex سرچشمه می گیرند و به ترتیب 13,103.99 ETH و 9,878 ETH را منتقل می کنند.

Peckshield محقق بلاک چین دریافته است که آخرین حرکت توکن های ETH به اکتبر 2018 باز می گردد، زمانی که قیمت ETH از 190 تا 230 دلار متغیر بود. در روز انتقال، قیمت دارایی حدود 1200 دلار به ازای هر ETH بود.

حرکت تاریخی وجوه ETH منبع: Beak Shield

فلوچارت بالا حرکت تاریخی دارایی‌ها و نحوه حرکت آنها از پلتفرم‌های معاملاتی به آدرس‌های جدید را در طول سال‌ها نشان می‌دهد. در حالی که هیچ جزئیاتی در زمان نگارش این مقاله فاش نشده است، جامعه در مورد وثیقه تامین مالی یک پروژه گمانه زنی کرده است.

اتریوم زاییده ی بنیانگذاران ویتالیک بوترین و چارلز هاسکینسون بود که در ژوئیه 2015 وارد بازار شد و در طول سال ها خود را به عنوان یک سرمایه گذاری قابل اعتماد معرفی کرده است.

مربوط: MetaMask به کاربران اجازه می دهد اتریوم را از طریق PayPal خریداری و انتقال دهند

از زمانی که اتریوم ارتقای Merge را تکمیل کرد، مصرف انرژی شبکه تا 99.9 درصد کاهش یافته است.

شاخص مصرف انرژی اتریوم منبع: digiconomist.net

به عنوان یک نتیجه مستقیم از انتقال به مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS)، ردپای کربن شبکه اتریوم در حال حاضر 0.1 میلیون تن CO2 (MtCO2) در سال است.
نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉