Lisk پلتفرم مبتنی بر اتریوم DAO جدید تحت رهبری جامعه را اعلام کرد


Lisk، یک پلتفرم بلاک چین L2، DAO جدید خود را معرفی کرد که به دارندگان توکن LSK این قدرت را می‌دهد تا به طور جمعی درباره مسیر Lisk تصمیم بگیرند. این پرتاب برای اواخر ژوئن امسال برنامه ریزی شده است.

هدف، ایجاد یک برنامه بودجه جدید تحت رهبری جامعه برای مشارکت دادن جامعه در فرآیند تصمیم گیری کلی و تخصیص بودجه در جایی که بیشتر مورد نیاز است، است. توکن LSK می تواند بر پارامترهای پروتکل و جهت پروژه تأثیر بگذارد.

مالکان همچنین می توانند در مورد تخصیص صندوق خزانه داری رأی دهند. این انجمن دارای 45 میلیون توکن LSK جدید است که بسته به آرای جامعه امکان دریافت بودجه اضافی را دارد.

مرتبط با

لیسک از ژانویه دستخوش تحولات اساسی شده است. این پروژه ابتدا به L2 و Optimis Superchain منتقل شد. لیسک با تمرکز مجدد استراتژیک بر دارایی های دنیای واقعی (RWA)، خود را به عنوان دروازه اصلی به سوپر زنجیره خوش بینی در بازارهای نوظهور قرار داده است. این شرکت همچنین با صرافی‌های بزرگی مانند Binance، OKX، Kraken، KuCoin، و Crypto.com و همچنین سازمان‌های بلاک چین مانند Rarible و Velodrome مشارکت داشته است.

قبلا Lisk اعلام کرد Obligate، یک پلتفرم بازارهای سرمایه زنجیره ای مبتنی بر سوئیس که به دلیل خدمات مالی مبتکرانه مبتنی بر بلاک چین شناخته شده است، نمونه ای را در شبکه خود مستقر خواهد کرد.


نویسنده: Dan Burgin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید