Ether Spot ETF: گزارش بدبینانه JPMorgan


فهرست

  • JPMorgan توضیح می دهد که ETF های نقطه ای اتریوم با تقاضای کمتر بازار برآورده می شوند
  • حماسه ETF اتر در مرحله تعیین کننده با S-1 های جدید ارسال شده است

بیت‌کوین اسپات ETF که در ژانویه 2024 راه‌اندازی شد، نسبت به آنالوگ‌های بالقوه مبتنی بر اتریوم برتری دارد. این غول بانکی در گزارش جدید خود می گوید، جریان نقدینگی به ETF های اتر در ایالات متحده ممکن است به طور قابل توجهی کمتر از حد انتظار باشد.

JPMorgan توضیح می دهد که ETF های نقطه ای اتریوم با تقاضای کمتر بازار برآورده می شوند

JPMorgan، یکی از موسسات بانکی پیشرو در ایالات متحده، در یک گزارش تحقیقاتی که توسط CoinDesk استناد شده است، موضع بدبینانه ای در مورد ETF های بالقوه Ether Spot اتخاذ کرده است. کارشناسان به این نتیجه رسیدند که تقاضا برای آنها ممکن است در مقایسه با ETF های Spot Bitcoin به طور قابل توجهی کمتر باشد.

تحلیلگران به رهبری نیکولاس پانیگیرتزوگلو اذعان داشتند که راه اندازی ETF بیت کوین ممکن است تقاضای کلی برای دارایی های رمزنگاری شده از سوی موسسات علاقه مند به ETF های بالقوه در رمزارز را اشباع کرده باشد.

در این گزارش آمده است، بنابراین، ما فقط باید انتظار ورود 3 میلیارد دلار به تمام ETF های نقطه ای اتریوم را داشته باشیم. اگر سهامداری برای مدیران دارایی که ETF ها را راه اندازی می کنند مجاز باشد، این معیار می تواند به 6 دلار افزایش یابد.

همانطور که قبلا در U.Today توضیح داده شد، ETH نقطه ای، از جمله فرصت های جمع آوری جوایز از اتر شرط بندی شده (ETH)، یکی از بحث برانگیزترین سوالات برای متقاضیان ETF است.

مرتبط با

از آنجایی که سهام‌داری تحت فشار تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده است، ARK Invest و 21 Shares اخیراً آن را از اسناد ثبت شده در SEC حذف کردند.

حماسه ETF اتر در مرحله تعیین کننده با S-1 های جدید ارسال شده است

اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ، می گوید: امید این است که با انجام این کار، SEC یک چیز کمتر برای رد درخواست های ETF داشته باشد.

در 23 می 2024، سازمان دیده بان ایالات متحده به درخواست های ETF 19b-4s Ether چراغ سبز نشان داد. مهم ترین فرم های S-1 در انتظار تایید توسط تنظیم کننده ها هستند.

مرتبط با

با پیش‌بینی این موضوع، برخی از بازیگران بزرگ این بخش در حال به‌روزرسانی فرم‌های خود هستند تا شانس تأیید خود را به حداکثر برسانند. دیروز، بلک راک فرم به روز شده S-1 را به SEC ارسال کرد.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید