Arkham Robinhood را به عنوان پنجمین دارنده بزرگ ETH معرفی می کند


پلتفرم تجزیه و تحلیل رمزنگاری Arkham Intelligence گفت که این کیف دارای حدود 2.54 میلیارد دلار ETH برای موجودی کاربر است.

Arkham Intelligence، پلتفرمی برای ردیابی داده‌های ارزهای دیجیتال، فاش کرده است که رابینهود علاوه بر داشتن یکی از بزرگترین کیف پول‌های بیت‌کوین، مالک برجسته اتریوم و پنجمین کیف پول بزرگ ETH به ارزش تقریبی ۲.۵۴ میلیارد دلار است. از ETH.

هوش آرکام اظهار داشت تشخیص در رسانه های اجتماعی که Robinhood سومین کیف پول بیت کوین را دارد، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. با این حال، آنها گفتند که تاکید کمتری بر شناسایی رابینهود به عنوان مالک پنجمین کیف پول بزرگ ETH شده است. بصورت جداگانه به روز رسانیArkham تاکید کرد که این وجوه برای موجودی کاربران در بازداشت هستند.

طبق گزارش BitInfoCharts، بزرگترین کیف پول های بیت کوین موجود در جهان طبق گزارش ها متعلق به Binance و Bitfinex به عنوان کیف پول های سرد بیت کوین است.

طبق اطلاعات Arkham Intelligence، 122076 BTC (3.3 میلیارد دلار)، 34.1 تریلیون Shiba Inu (SHIB) (277.8 میلیون دلار)، 4.9 میلیون LINK (29.7 میلیون دلار) در یک کیف پول مرتبط با رابینهود و ارزهای دیجیتال مختلف مانند 2.6 میلیون AVAX (2.6 میلیون دلار) وجود دارد. ). علیرغم اهمیت آن در معاملات سهام، فعالیت معاملاتی ارزهای دیجیتال Robinhood کاهش یافته است. درآمد کریپتو در سه ماهه دوم از 38 میلیون دلار در سه ماهه اول به 31 میلیون دلار کاهش یافت.

روز چهارشنبه، 30 آگوست، این شرکت توسعه محصول کیف پول خود را اعلام کرد که شامل قابلیت تسهیل مبادلات اتریوم و همچنین “قابلیت های ذخیره، ارسال و دریافت بیت کوین و دوج کوین” است. همانطور که شرکت بیان می کند، این بهبود پاسخی مستقیم به درخواست های پشتیبانی گسترده تر کاربران است.

مرتبط با: رابینهود در 3 ماه 3 میلیارد دلار بیت کوین جمع آوری کرده است – این برای بازارها چه معنایی دارد؟

پس از راه اندازی اولیه خود در ماه مارس، کیف پول Robinhood خدمات خودسرپرستی را در خدمت شبکه های Polygon و Ethereum راه اندازی کرد. همچنین توکن های مختلفی مانند COMP، MATIC، SHIB، SOL، UNI و همچنین استیبل کوین USDC را پوشش می دهد.

مجله: آیا NSA بیت کوین را ایجاد کرده است؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید