ETH از 4000 دلار فراتر رفت و معامله‌گر اتریوم را با ضرر انحلال مواجه کرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، در ماه های اخیر روند صعودی چشمگیری داشته است.

قیمت اتریوم به دلیل افزایش علاقه سازمانی و همچنین انتظارات برای ارتقای آتی Dencun به بالاترین حد خود رسیده است و برای دومین بار در تاریخ از 4000 دلار عبور کرده است.

در میان این حرکت صعودی، معامله گران و سرمایه گذاران به دقت تغییرات قیمت اتریوم را زیر نظر دارند و به دنبال راه هایی برای سود بردن از مسیر صعودی آن هستند. با این حال، ماهیت بی ثبات بازار ارزهای دیجیتال به این معنی است که ثروت می تواند به سرعت تغییر کند و در نتیجه سود و زیان قابل توجهی برای فعالان بازار به همراه داشته باشد.

در پس زمینه رشد خیره کننده اتریوم، یک رویداد انحلال رخ داد. هشدار PeckShield.

معامله‌گری با نام مستعار «Nakamotosatoshi.eth» از Compound استفاده می‌کرد، یک پلتفرم وام‌دهی غیرمتمرکز که به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های کریپتو را از طریق cTokens قرض بگیرند و وام دهند، راه اصلی تعامل با پروتکل Compound.

با این حال، از آنجایی که قیمت اتریوم به 4030 دلار افزایش یافت، وثیقه معامله‌گر برای پوشش مبلغ قرض‌گرفته ناکافی شد، و یک رویداد انحلال آغاز شد که در آن معامله‌گر برای 93.16 میلیون cDAI به ارزش 2.13 میلیون دلار منحل شد.

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم 2.43 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته و به 4045 دلار رسیده است، پس از رسیدن به بالاترین سطح روزانه 4054 دلار. با توجه به افزایش اخیر قیمت، اتریوم در حال حاضر 17.47 درصد از بالاترین رکورد تاریخی خود یعنی 4891 دلار که در نوامبر 2021 به دست آمد، فاصله دارد.

انتظارات بالاست زیرا ارتقاء Dencun که هدف آن ترکیب چندین پیشنهاد بهبود اتریوم (EIP) مانند EIP-4844 است که “پرتو-دانک‌شاردینگ” را ارائه می‌دهد، در اتریوم در 48 ساعت آینده به صورت زنده اجرا می‌شود.

ارتقاء Dencun که برای 13 مارس برنامه ریزی شده است، حباب ها را معرفی می کند که انتظار می رود به طور قابل توجهی هزینه های در دسترس بودن داده برای L2 ها را کاهش دهد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید