پیش از ارتقاء شانگهای و Capella، ETH به بالاترین حد خود در 7 ماه گذشته رسید


اتر برای اولین بار در چند ماه گذشته سطح مقاومت 1900 دلاری را شکست و در حال حاضر بالای 1911 دلار است.

اتر (ETH) برای اولین بار در بیش از هفت ماه گذشته از 1900 دلار فراتر رفت، یک هفته قبل از فعال شدن برداشت های سهام در به روز رسانی اصلی بعدی برای دومین ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار.

داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که اتر آخرین بار در 16 آگوست 2022، در بحبوحه موج گسترده‌تر فروش ارزهای دیجیتال، به بالای 1900 دلار رسیده است، در زمانی که فدرال رزرو ایالات متحده نرخ وجوه فدرال را با نرخی بی‌سابقه برای مبارزه با تورم افزایش داد.

هارد فورک اتریوم شانگهای که در 12 آوریل برگزار می‌شود، EIP-4895 را پیاده‌سازی می‌کند که به اعتبارسنجی‌ها و سهامداران اجازه می‌دهد تا ETH سهامدار را از زنجیره توکن خارج کنند، علاوه بر EIP‌های دیگر با هدف کمک به افزایش سرعت تراکنش و در عین حال کاهش هزینه‌های تراکنش.

افزایش اخیر قیمت می‌تواند به دلیل انتظاراتی باشد که فدرال رزرو می‌تواند تلاش‌های کمی برای انقباض را کاهش دهد، زیرا افزایش نرخ‌ها باعث ایجاد شکاف در صنعت بانکداری جهانی می‌شود، یا افزایش تقاضا برای اتر به دلیل برنامه‌ریزی انعطاف‌پذیرتر است.

به گفته TradingView، در حالی که بیت کوین (BTC) نیز در روزهای اخیر افزایش هایی را به ثبت رسانده است، ETH/BTC، یک جفت معاملاتی که قیمت ETH را با BTC مقایسه می کند، در هفته گذشته نزدیک به 3 درصد افزایش یافته است که نشان می دهد هر دو عامل می توانند در قیمت اتر نقش داشته باشند. . جهش قیمت

شانگهای به چنگال سمت کلاینت لایه اجرا اشاره دارد، در حالی که Capella نام ارتقاء سمت کلاینت لایه اجماع است و قرار است کمی بعد از شانگهای در 12 آوریل اجرا شود.

لایه اجرا جایی است که همه قراردادهای هوشمند و قوانین پروتکل در آن قرار دارند، در حالی که لایه اجماع تضمین می کند که همه اعتبار سنجی شبکه از این قوانین پیروی می کنند.

مرتبط با: 3 دلیل برای اینکه قیمت اتریوم در سه ماهه دوم به 3000 دلار رسید

شایان ذکر است که قیمت ETH پس از اجرای The Merge در 15 سپتامبر 2022 به شدت کاهش یافت، زمانی که طبق CoinMarketCap در یک هفته کمی کمتر از یک چهارم ارزش خود را از دست داد.

اقدام قیمت ETH از اوت 2022. منبع: CoinMarketCap

در حالی که برخی از تحلیلگران و معامله گران پیشنهاد کرده اند که باز کردن قفل اتر سهام فشار فروش را ایجاد می کند، آنچه پس از به روزرسانی های شانگهای و کاپلا اتفاق می افتد در حال حاضر حدس و گمان است.

خلاصه هادلر: FTX AB عقب نشینی را آغاز می کند، ایلان ماسک می خواهد هوش مصنوعی متوقف شود و اخبار Binance
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *