ETH در برابر بیت کوین به صفر می رسد – Max Keizer دلایل اصلی را بیان می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • استدلال مکس کایزر علیه اتریوم
  • سامسون موو پیش بینی 22000 دلاری ون اک را به سخره می گیرد

ماکس کایزر، ماکسیمالیست بیت کوین، بار دیگر انتقادات شدیدی را از اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار وارد کرد و دلایلی را به جامعه ارائه کرد که چرا معتقد است ETH در مقایسه با بیت کوین شکست خورده است.

او اظهار داشت که در نهایت اتریوم در برابر بیت کوین به صفر خواهد رسید.

استدلال مکس کایزر علیه اتریوم

مکس کایزر، مفسر مالی سابق و تاجر وال استریت، توییتی منتشر کرد که در آن بار دیگر از اتریوم انتقاد کرد. کایزر قبلاً همین کار را نه تنها برای ETH، بلکه برای XRP، ADA، SOL و سایر آلتکوین‌ها نیز انجام داده بود، زیرا بیت‌کوین ماکسی با تمام رمزارزهای غیر از بیت‌کوین به‌عنوان یک امنیت متمرکز و ثبت‌نشده رفتار می‌کرد.

اما این بار، بیت‌کوین‌کننده دقیق، حمایت خود از BTC در برابر اتریوم را به چندین دلیل کلیدی تقویت کرده است که او را به این باور می‌رساند که ETH در برابر بیت‌کوین به سمت صفر می‌رود.

کایزر خاطرنشان کرد که اتریوم (مانند بیت کوین) یک کالا نیست، آن را بر روی یک الگوریتم اثبات کار مانند بیت کوین اجرا نمی کند، که جنبه های غیرمتمرکز آن را فراهم می کند. کایزر همچنین توضیح داد که در السالوادور، جایی که او در حال حاضر به عنوان مشاور بیت‌کوین رئیس نایب بوکله زندگی می‌کند و کار می‌کند، اتریوم همراه با همه آلت‌کوین‌های دیگر، به عنوان یک امنیت ثبت‌نشده طبقه‌بندی می‌شود.

بیت کوین، مانند اتریوم، بعداً به دلیل ماهیت غیرمتمرکزش، توسط SEC به عنوان یک کالا طبقه بندی شد. با این حال، اخیراً بحث ها در مورد این موضوع دوباره افزایش یافته است و مشخص نیست که آیا ETH وضعیت مفید خود را به عنوان یک کالا حفظ خواهد کرد یا خیر.

اخیراً، رگولاتور SEC تأیید اولیه را برای ETF های نقطه ای اتریوم صادر کرد، اما برای دستیابی به این، صادرکنندگان مجبور شدند گزینه سهامداری را از برنامه های خود حذف کنند. این به این دلیل است که SEC اخیراً علیه صرافی‌های ایالات متحده Coinbase و Kraken به دلیل پیشنهادهای سهام به مشتریان خود اتهامات قانونی ارائه کرده است و ETH در این لیست در میان سایر آلتکوین‌ها گنجانده شده است.

مرتبط با

سامسون موو پیش بینی 22000 دلاری ون اک را به سخره می گیرد

یکی دیگر از ماکسیمالیست های برجسته بیت کوین، سامسون مو، توییتی را منتشر کرد و نظرات خود را در مورد آخرین پیش بینی اتریوم انجام شده توسط VanEck به اشتراک گذاشت.

@vaneck_us توییت کرد که آنها هدف قیمت ETH خود را تا سال 2030 به 22000 دلار افزایش دادند. این تصمیم بر اساس اخبار تایید ETF های نقطه ای اتریوم، پیشرفت توسعه دهندگان اتریوم در مقیاس بندی بلاک چین و همچنین خواندن VanEck گرفته شده است. داده های روی زنجیره

سامسون موو با تصور اینکه چنین چیزی بعید است، با یک کلمه واکنش نشان داد: “LMAO”.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید