ETH ETF: دلیلی برای علاقه سرمایه گذاران به خرده فروشی ظاهر شد


فهرست

  • سرمایه گذار کهنه کار آرتور چئونگ می گوید که صاحبان خرده فروشی ارزهای دیجیتال از ETF نقطه اتر هیجان زده خواهند شد.
  • قیمت اتریوم (ETH) نتوانست 4000 دلار را بازپس گیرد

بزرگ‌ترین سرمایه‌گذار می‌گوید: علاوه بر اهمیت بسیار زیاد برای موسسات، تأیید ETF‌های نقطه‌ای در ارزهای دیجیتال اصلی می‌تواند گروه جدیدی از سرمایه‌گذاران خرد را به Web3 بیاورد. این امر با هجوم ارزهای دیجیتال در سال 2017 که دارایی های بلاک چین را به بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال مدرن معرفی کرد، مشابهت دارد.

سرمایه گذار کهنه کار آرتور چئونگ می گوید که صاحبان خرده فروشی ارزهای دیجیتال از ETF نقطه اتر هیجان زده خواهند شد.

آرتور چئونگ، CIO و یکی از بنیانگذاران شرکت آسیایی VC DeFiance Capital، نمی‌تواند شرایطی را تصور کند که جامعه خرده‌فروشی از تایید محصولات معامله‌شده در بورس در محل اتریوم (ETH) هیجان‌زده نباشد. او بیانیه ای را در رابطه با X پس از تصویب فرم های 19b-4s (مقدمه ای) برای ETF های نقطه ای ایالات متحده به اشتراک گذاشت.

این وضعیت سال 2017 را به یاد می آورد که «هنجارها» به دلیل روایت های شگفت انگیز اتریوم (ETH) و XRP جذب ارزهای دیجیتال شدند. در سال 2017، اتریوم (ETH) بود که بیشتر تازه واردان را به یادگیری رمزنگاری و سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال ترغیب کرد.

در حالی که خود فناوری و اتریوم (ETH) طی هفت سال گذشته شاهد تغییرات قابل توجهی بوده است، وضعیت آن در کل صحنه Web3 بدون چالش باقی مانده است:

من نمی توانم تصور کنم که خرده فروشی توسط ETH هیجان زده نشود. لایه فناوری غیرمتمرکز اقتصاد وب 3.0 را تقویت می کند

چئونگ تاکید کرد که بیش از 70 درصد از موقعیت های نقدی بیت کوین ETF توسط سرمایه گذاران خرده فروشی نگهداری می شود. همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، ETF های نقدی بیت کوین (BTC) در اوایل ژانویه در ایالات متحده چراغ سبز نشان دادند.

پیروان او این دیدگاه را تکرار کردند و اضافه کردند که اپراتورهای ETF های نقطه ای اتریوم تمام تلاش خود را برای تبلیغ تهاجمی محصولات جدید در بین مخاطبان خرده فروشی انجام خواهند داد.

قیمت اتریوم (ETH) نتوانست 4000 دلار را بازپس گیرد

همانطور که U.Today قبلا گزارش شده بود، در 23 می 2024، SEC ایالات متحده درخواست های 19b-4s را برای راه اندازی ETF های اتر تایید کرد. مهم ترین فرم های S-1 هنوز توسط رگولاتور تایید نشده است.

مرتبط با

جالب ترین مورد برای علاقه مندان به ETF اتریوم هنوز در راه است. قیمت اتر عملکرد کم رنگی را نشان داد که تحت تأثیر نقطه عطف موقت قرار نگرفت.

بلافاصله پس از تایید، قیمت اتریوم (ETH) از 3830 دلار به 3670 دلار کاهش یافت. از زمان انتشار، اتر در صرافی‌های عمده نقدی با قیمت 3743 دلار تغییر می‌کند.

قیمت اتر در 24 ساعت گذشته 0.89 درصد افزایش یافت که عملکرد کمتری نسبت به شاخص 1.9 درصدی بازار داشت.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید