فرانکلین تمپلتون، سنگین وزن ETF گزارش صعودی در مورد اتریوم را اعلام کرد


فهرست

  • “در خط مقدم نوآوری Web3”: فرانکلین تمپلتون اتریوم را ستایش می کند
  • ETF های اتریوم: حکم نهایی؟

فرانکلین تمپلتون، یک مدیر دارایی کهنه کار با بیش از 1.65 تریلیون دلار در AUM، ظهور اتریوم (ETH) را به عنوان یک ابزار توسعه فناوری و اقتصادی به اشتراک می گذارد. با وجود رقابت شدید، اتریوم (ETH) همچنان به شکل گیری ستون فقرات اقتصاد غیرمتمرکز ادامه می دهد و دائماً فرصت های جدیدی را برای جامعه باز می کند.

“در خط مقدم نوآوری Web3”: فرانکلین تمپلتون اتریوم را ستایش می کند

فرانکلین تمپلتون، کارشناس ارشد مدیریت دارایی جهانی، گزارشی با عنوان “درک ارزش شبکه اتریوم” منتشر کرده است که به تاثیر فناوری دومین ارز دیجیتال می پردازد. این مهم ترین ویژگی ها، چالش ها و فرصت های بلاک چین اتریوم (ETH) را نشان می دهد.

تصویر توسط فرانکلین تمپلتون

تحلیلگران این غول سرمایه گذاری تاکید کردند که اتریوم دستاوردهای بیت کوین را برای ایجاد یک اقتصاد غیرمتمرکز جامع با ایجاد یک پایه فناوری محکم و در دسترس برای برنامه های دفتر کل توزیع شده ارتقا می دهد.

به عنوان گام بعدی، ظهور ماشین مجازی اتریوم (EVM) و قراردادهای هوشمند Solidity، روایت توسعه برنامه‌ها را تغییر داده است و اتریوم را به پایه و اساس طیف گسترده‌ای از برنامه‌های غیرمتمرکز در بخش‌های مختلف B2B و B2C تبدیل کرده است.

این گزارش به طور خاص معیارهای عملکرد اتریوم (ETH) و نقش مقیاس‌پذیری شبکه‌های لایه 2 در پیشبرد مرزهای تمرکززدایی را برجسته می‌کند:

در مجموع، بلاک‌چین‌های L1 (اتریوم و دیگران) و بلاک‌چین L2 پایه‌های «Web3»، تکرار جدید شبکه جهانی وب (WWW) را فراهم می‌کنند که کاربران را قادر می‌سازد WWW داشته باشند. مدل های کسب و کار نوظهور Web3 راه را برای اقتصاد شبکه ای جدید و رویکردی به تراکنش های تجاری هموار می کند و اقتصاد مبتنی بر پروتکل را ایجاد می کند که مالکیت دموکراتیک را تشویق می کند و مشارکت را پاداش می دهد.

در نتیجه، اتریوم (ETH) موفق به ایجاد یک اقتصاد پروتکلی پر جنب و جوش و متنوع با انواع موارد استفاده جدید در DeFi، GameFi، NFT، metaverse و سایر بخش‌های پرطرفدار شده است.

ETF های اتریوم: حکم نهایی؟

نویسندگان به این نتیجه رسیدند که اتریوم (ETH) به عنوان ترکیبی منحصربه‌فرد از یک شبکه پرداخت همتا به همتای بومی، یک جعبه ابزار توسعه‌دهنده رایج، و یک ماشین مجازی برای اجرای قراردادهای هوشمند، که استاندارد جدیدی را برای فناوری بلاک چین ایجاد می‌کند، برجسته است.

بیایید اضافه کنیم که فرانکلین تمپلتون یکی از شرکت کنندگان در مسابقه ETF نقطه ای اتریوم در ایالات متحده است. در فوریه 2024 برای تأیید ETF با SEC درخواست داد.

همانطور که قبلا در U.Today گزارش شده بود، تحلیلگران برجسته و شرکت کنندگان در جامعه مطمئن هستند که ETF های نقطه ای اتریوم در این ماه تایید خواهند شد.

مرتبط با

Nate Geraci، رئیس فروشگاه ETF، گفت که انتظار می رود تایید نهایی فرم های S-1 در 12 جولای انجام شود. به طور بالقوه، این نشان دهنده راه اندازی معاملات ETF در 15 جولای است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید