پیش بینی حماسی قیمت BTC توسط آرتور هیز به عنوان ETF بیت کوین نزدیک می شود


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در حالی که جامعه کریپتو مشتاقانه منتظر تصمیم در مورد ETF بیت کوین تا 10 ژانویه است، آرتور هیز، مدیر عامل سابق BitMEX، در آخرین مقاله خود با عنوان “Signposts” پیش بینی جسورانه ای کرد. هیز پیش‌بینی می‌کند که در آینده نزدیک یک اصلاح قابل توجه بین 20 تا 30 درصد برای بیت‌کوین انجام شود.

همچنین نشان می دهد که اگر ETF های بیت کوین نقطه ای در فهرست ایالات متحده شروع به معامله کنند، این اصلاح به طور بالقوه می تواند به سطح قابل توجهی 30 تا 40 درصد افزایش یابد.

بنیانگذار BitMEX با بیان استراتژی معاملاتی خود در مقاله خود اعتماد خود را به توانایی خود در زمان بندی بازار ابراز می کند. او قصد دارد در اواخر فوریه یک حرکت استراتژیک با تلاش برای استفاده از آنچه که معتقد است اوج قیمت بیت کوین خواهد بود، انجام دهد.

نقشه هیز

برای محافظت در برابر ضررهای احتمالی، این کارآفرین ارز دیجیتال قصد دارد گزینه های فروش را با تاریخ انقضا 28 ژوئن خریداری کند. علیرغم هزینه بالاتر دوره های طولانی تر، هیز معتقد است کاهش حق بیمه هزینه را توجیه می کند.

هیز در مورد تأثیر جریان‌های بزرگ فیات به صندوق‌های ETF بیت‌کوین محتاط بود و نسبت به «کاهش» بالقوه نقدینگی دلار هشدار داد. این نگرانی باعث می شود که او خرید بیت کوین خود را به بعد از تاریخ تصمیم گیری ماه مارس به تعویق بیندازد. وی تاکید می کند که قیمت معاملاتی برای اختیار فروش باید با دقت انتخاب شود و 20 تا 25 درصد سود بر اساس قیمت قرارداد آتی خرداد سه ماهه در نظر گرفته شود.

با توجه به اینکه بانک‌های مرکزی بازار را با پول چاپی پر کرده‌اند و راه‌اندازی قریب‌الوقوع ETF‌های بیت‌کوین نقدی فهرست‌شده در ایالات متحده و هنگ کنگ، هیز فکر می‌کند که احساسات فعلی بازار به شدت صعودی است. او بر اهمیت داشتن یک دیدگاه غیر اجماع تاکید می کند و استدلال می کند که از منظر تجارت، ریسک ها و بازده ها به نفع رویکرد محتاطانه تر است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید