Epic 9 تریلیون PEPE از بورس برتر خارج شد – چه اتفاقی می افتد؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • قیمت PEPE با خروج تریلیون ها PEPE از Bybit افزایش می یابد
  • PEPE دو پایین را ایجاد می کند

Whale Alert، یک ردیاب محبوب بلاک چین که نقل و انتقالات ارزهای دیجیتال بزرگ را ردیابی می‌کند، یک تراکنش حیرت‌انگیز ارز دیجیتال را شناسایی کرد که 83,250,000 دلار میم کوین PEPE دارد. میم کوین ها از صرافی Bybit، چهارمین پلتفرم بزرگ معاملات ارزهای دیجیتال از نظر حجم، منتقل شدند.

این معامله بزرگ با افزایش چشمگیر قیمت PEPE در 24 ساعت گذشته همزمان شد.

قیمت PEPE با خروج تریلیون ها PEPE از Bybit افزایش می یابد

دنبال کننده ارز دیجیتال مورد بحث به اشتراک گذاشت که Bybit حدود دو ساعت پیش 9,000,000,000,000 PEPE را مشاهده کرد که تقریباً 90 میلیون دلار ارزش دارد.

جامعه در مورد عظمت تغییر دست غیرمنتظره PEPE هیجان زده بود. جامعه PEPE این را به عنوان یک علامت صعودی تلقی کرد، مانند یک نهنگ ناشناس که در حال خرید است. با این حال، برخی از کاربران پیشنهاد کردند که این فقط یک انتقال بین دو کیف پول بلاک چین Bybit است – از کیف پول داغ به کیف پول ذخیره سازی سرد.

این در حالی است که در 24 ساعت گذشته، PEPE با افزایش قیمت تقریبا 16 درصدی، شاهد افزایش قیمت بسیار زیادی بوده است. در زمان نوشتن این مقاله، میم کوین محبوب PEPE با قیمت 0.00000929 دلار تغییر می کند.

مرتبط با

در اینجا چیزی است که برای فروش بزرگ بیت کوین اتفاق می افتد که Samson Mow اعلام کرد

PEPE دو پایین را ایجاد می کند

پیش از آن، PEPE بین شنبه و دوشنبه بیش از 18 درصد کاهش یافت. به طور کلی، از دوشنبه تا جمعه، این دارایی اصلی ارز دیجیتال، PEPE 36.44 درصد کاهش یافت زیرا قیمت آن پس از افت شدید بیت کوین که دقیقا در همان بازه زمانی هفته گذشته رخ داد، کاهش یافت.

بین 5 و 8 جولای، PEPE یک الگوی دو پایین معکوس را در نمودار نشان داد. اگر این الگو تایید شود، PEPE می تواند یک افزایش عمده را تجربه کند یا حتی وارد یک روند صعودی شود.

U.Today گزارش داد که در 2 جولای، یک نهنگ ناشناس 1,286,733,285,955 PEPE را از صرافی Binance منتقل کرد. ارزش این مقدار میم کوین تقریباً 14745963 دلار بود. با این حال، مشخص شد که این انتقال عظیم یک تراکنش داخلی بایننس بوده است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید