Epic 441% Shibarium Increase جامعه SHIB را متحیر می کند


این هفته، Shibarium، شبکه بلاک چین مبتنی بر توکن Shiba Inu، عملکرد باورنکردنی روی زنجیره را نشان داد که ممکن است جامعه SHIB را متحیر کرده باشد. هفته گذشته، حجم معاملات روزانه در اینجا با 441 درصد افزایش از 2990 در ابتدای هفته به 13191 امروز رسید.

مرتبط با

افزایش فعالیت Shibarium احتمالاً به دلیل افزایش اخیر علاقه به توکن‌های Shiba Inu در میان ناآرامی‌های بازار است. در نتیجه تقاضا برای معاملات نیز افزایش یافته و در نتیجه کارمزد معاملات افزایش یافته است. به عنوان مثال، کارمزد تراکنش های پرداخت شده در BONE طی روز گذشته 176 درصد افزایش یافته است.

""
منبع: اسکن شیباریوم

این افزایش یک نشانه مثبت برای جامعه SHIB است. تراکنش‌های بیشتر به معنای سوزاندن توکن‌های SHIB بیشتر است که منجر به کاهش عرضه کلی و افزایش بالقوه ارزش توکن‌های باقی‌مانده می‌شود. Shibarium با استفاده از توکن های BONE به عنوان هزینه گاز کار می کند.

هر تراکنش در شبکه با تبدیل بخشی از کارمزد BONE و ارسال آن به یک کیف پول مرده، مقداری از SHIB را می سوزاند.

مرتبط با

همچنین تعداد حساب های فعال در شیباریوم در همین مدت از 798 به 836 رسید. این نشان می دهد که اگرچه تعداد حساب های جدید اندکی کاهش یافته است، اما کاربران فعلی بیشتر با شبکه درگیر هستند و از رشد پویا حمایت می کنند.

عملکرد چشمگیر شبکه در این هفته اهمیت و سودمندی روزافزون آن را در جامعه شیبا اینو نشان می دهد. این رشد نشانگر قوی پتانسیل شبکه و اعتماد کاربران است.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید