EOS در ژاپن تأییدیه نظارتی دریافت می کند و در برابر ین معامله می کند


بنیاد شبکه EOS اعلام کرده است که توکن EOS در ماه سپتامبر در صرافی ژاپنی BitTrade معامله می‌شود.

توکن EOS توسط رگولاتور ارزهای دیجیتال ژاپن در لیست سفید قرار گرفته است و راه را برای معامله توکن در برابر ین ژاپن در صرافی های تحت نظارت این کشور هموار می کند.

بنیاد شبکه EOS (ENF)، که در حال حاضر از توسعه EOS پشتیبانی می‌کند، در اطلاعیه‌ای که به Cointelegraph ارسال شد، اعلام کرد که این توکن تأییدیه لیست سفید را از انجمن تبادل دارایی‌های مجازی و رمزنگاری ژاپن دریافت کرده است.

این به این معنی است که توکن را می توان در برابر ین در صرافی های تنظیم شده معامله کرد. ENF همچنین تاکید کرد که تجارت توکن در ماه سپتامبر در صرافی به نام BitTrade فعال خواهد شد.

ایو لا رز، مدیرعامل ENF به کوین تلگراف گفت که سرمایه گذاری در بازار آسیا برای EOS بسیار مهم است. به گفته لا رز، این منطقه همیشه یک “ستون مهم” برای EOS بوده است زیرا تعداد زیادی دارندگان توکن دارد. اضافه:

ما قویاً معتقدیم که موج بعدی نوآوری Web3 در قالب بازی های مبتنی بر بلاک چین و GameFi خواهد بود. آسیا به وضوح در این زمینه پیشتاز است.»

مدیر عامل ENF همچنین گفت که ژاپن یک بازار رو به رشد با چارچوب نظارتی تثبیت شده و یک دولت حامی است. لا رز معتقد است که این یک “فرصت باورنکردنی” برای کشورهایی مانند ژاپن است که سهم بازار را به دست آورند، زیرا شفافیت و نظارت را ارائه می دهد. مدیر عامل ENF همچنین اظهار داشت که بسیاری از ویژگی‌های فکری بازی در ژاپن “برای توکن‌سازی بالغ شده‌اند.”

مرتبط با: EOS 5 ساله می شود و تلاش های بازسازی جامعه را جشن می گیرد

در همین حال، فومیو کیشیدا، نخست وزیر ژاپن اخیراً موضع این کشور در وب 3 را تأیید کرد. کیشیدا در سخنرانی اصلی خود در 25 جولای، پتانسیل Web3 را برای ایجاد تغییرات اجتماعی و دگرگونی اینترنت برجسته کرد. نخست وزیر همچنین Web3 را بخشی از “شکل جدید سرمایه داری” توصیف کرد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: چه اتفاقی برای EOS افتاد؟ جامعه برای یک بازگشت غیرمنتظره تیراندازی می کند
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید