شبکه EOS 60 میلیون دلار سرمایه گذاری و مشارکت از آزمایشگاه DWF دریافت می کند


آزمایشگاه‌های DWF بیش از 60 میلیون دلار را در مشارکت با بنیاد شبکه EOS سرمایه‌گذاری می‌کند و یک قرارداد خرید توکن EOS به ارزش 45 میلیون دلار و یک تعهد 15 میلیون دلاری برای پروژه‌های مبتنی بر EOS برای تسریع رشد و پذیرش فراهم می‌کند.

آزمایشگاه‌های DWF، یک بازارساز دارایی دیجیتال و شرکت سرمایه‌گذاری، در مهم‌ترین سرمایه‌گذاری خود تا به امروز، اتحاد با بنیاد شبکه EOS (ENF) را اعلام کرد که نیازمند یک توافق سرمایه‌گذاری بیش از 60 میلیون دلار است. EOS یک شبکه Tier-1 برای توسعه دهندگانی است که می خواهند بازی های مبتنی بر بلاک چین (GameFi) بسازند و برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را توزیع کنند.

DWF از شبکه EOS از طریق قرارداد خرید توکن EOS 45 میلیون دلاری و تعهد 15 میلیون دلاری برای سرمایه گذاری در مشاغل و پروژه های مبتنی بر EOS پشتیبانی می کند. هدف این تعهد تسریع در گسترش و پذیرش شبکه EOS است.

ENF با هماهنگی پشتیبانی، ایجاد حلقه‌های بازخورد برای نوآوری، ترویج مشارکت جامعه، تخصیص بودجه و تسهیل رشد اکوسیستم EOS نقشی اساسی در تکامل شبکه EOS ایفا می‌کند.

زمان این همکاری سودمند است زیرا شبکه EOS ماشین مجازی EOS Ethereum (EVM) درجه سازمانی خود را در 14 آوریل راه اندازی می کند و با بیش از چهار برابر تبادل در ثانیه از Polygon، BSC و Avalanche پیشی می گیرد.

هم افزایی بین آزمایشگاه‌های DWF و پروژه EOS برای باز کردن پتانسیل موجود در اکوسیستم بلاک چین و دنیای وب 3 تنظیم شده است. این مشارکت با گرد هم آوردن تخصص و منابع مرتبط، آینده ای را برای شبکه EOS فراهم می کند.

مرتبط با: Synthetix 20 میلیون دلار خالص از شرکت تجاری Web3 quant دریافت می کند

آزمایشگاه DWF به عنوان یک سرمایه گذار در طول بازار خرس کریپتو ظهور کرد. سرمایه‌گذاری‌های اخیر شامل جمع‌آوری سرمایه 20 میلیون دلاری برای پلتفرم معاملاتی مشتقات Synthetix و افزایش 40 میلیون دلاری برای پروتکل رمزنگاری متمرکز بر هوش مصنوعی Fetch.ai است.

مجله: شریک سرمایه ۵۴ میلیارد دلاری، DAO مختص زنان، انجمن بازی‌های بلاک چین LatAm را اداره می‌کند


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *